Gömülü Penis - Gizli Penis

Ana Sayfa Gömülü Penis – Gizli Penis

Gömülü Penis – Gizli Penis

Gömülü Penis - Gizli Penis

Gömülü penis bozukluğunun bir diğer adı da gizli penis bozukluğudur. Gömülü penis ya da gizli penis erkeklerde görülebilen son derece can sıkıcı bir problemdir. Bu problemin görülme sıklığı zannedilenden daha fazladır. Gömülü penis bozukluğu olan hastalar genellikle penis büyütme için başvurur. Ancak zannedilenin aksine bu kişilerin penis boyutları genellikle normaldir. Gömülü penisteki ana problem, penisin etrafındaki derinin kayarak adeta penisi yutmasıdır. Bu bozuklukta penisin sönük halinde çoğu zaman penis başı görünmez. Penis kasık yağ dokusunun içine gömülü olduğu için ve penis, etrafındaki derinin içerisinde olduğu için çok küçük görünmektedir. Bir çok hasta erekte haldeyken bir problem yaşamadıklarını ancak normal halde penisin çok az göründüğünü ya da görünmediğini ifade eder.

Gömülü Penis – Gizli Penis

Gömülü penis ya da gizli penis bozukluğu birkaç nedene bağlı olabilir:

İlk neden doğuştan olmasıdır. Bu durum nadiren görülür. Diğer bir neden penis etrafındaki derinin aşırı gevşek olup sarkması penisi gizlemesine neden olur. Bu durum en sık nedendir. Diğer bir neden obezitedir. Bu en sık görülen nedendir. Kasıktaki aşırı yağlanma, penisi gizler. Diğer bir neden de sünnet esnasında çok fazla deri çıkarılmasıdır. Bu durumda yeterli deri olmadığı için penis gövdesi dışarı çıkamaz.

Gömülü Penis – Gizli Penis Ameliyatları

Gömülü penis ya da gizli penis bozukluğunun tedavisi ameliyattır. Ameliyatlar problemin çözümüne uygun olacak şekilde planlanarak yapılırsa sonuçlar son derecede yüz güldürücü olur. Bu nedenle problemin doğru teşhisi ve ameliyat planlaması çok önemlidir.

-Eğer  doğuştan gömülü penis bozukluğu varsa  asıl problem derinin aşırı gevşek olmasıdır. Bu aşırı gevşek deri penisin gövdesinden öne doğru kayar ve penisi gizler. Bu durumda penis başının dahi görünmediği olur. Bu durumda tedavi olarak gevşek  deri dikişlerle penis gövdesine tutturulur böylece öne kayması önlenir.

-Eğer obeziteye bağlıysa penis kasıktaki yağ dokusu içine gömülmüştür. Bu durumda yapılması gereken fazlalık yağların alınmasıdır.  Gerekirse  fazlalık deri de çıkarılır. Zayıflamak iyi bir fikir gibi gelse de zayıflayınca sarkan kasık  derisi yine gizli penis bozukluğu oluşmasına neden olur.  Gömülü penis problemi sadece kasıktan yağ alınması ile düzelmez.

-Eğer hatalı sünnete bağlı deri eksikliği  varsa bu durumun tedavisi tamamen farklıdır. Bu durumda penis yetersiz derinin içine hapsolmuştur. Bu nedenle öncelikle penis serbestleştirilir, ardından deri yaması ile eksik deri yerine koyularak tedavi edilir.

Siz sorun biz cevaplayalım!

  İLETİŞİM

  İletişim için aşağıdaki telefon numarasından veya whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

  0533 400 82 40

  Gömülü Penis Ameliyatı Nedir ve Nasıl Yapılır?

  Gömülü Penis Ameliyatından Sonraki Dönem Nasıldır?

  Hasta Yorumları

  candan hocama gomulu penis deri gerdirme buyutme ve kalinlastirma islemi yaptirdim hicbir aci hissetmedim cok basarili gecti bir gece hastanede kaldim ve umdugumdan bam baska oldu ve inanamadim candan hocami tavsiye eder butun ekip arkadaslarina ve hocama tsk ederim beni bastan yaratti ozguvenim yasama sevinci geldi hocami hic bir zaman unutmucam

  T.A

  Candan hoca ile tanışmamız internet vasıtasıyla oldu 1 ay önce penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı oldum kendisi ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim çekinmeden bu ekibe güvenin

  İ… G…

  Meraba kolay gelsin Ben doc beyden cok tesekür etmek istedim gercekten cok iyi bi is yapti her sey süper cok cok selamlar

  D… K…

  Yaklaşık 5 ay önce ameliyat oldum Candan beyin hasta yaklaşımı ve bu konudaki tutumu çok başarılıydı keza ameliyatımda çok başarılı geçti hem normal hemde ereksiyon halinde ciddi uzama ve kalınlaşma gerçekleşti ve bu cinsel özgüvenimi ciddi anlamda olumlu etkiledi eğer penis büyütme ameliyatı olmak istiyorsanız Candan hocayı şiddetle tavsiye ediyorum.

  C… T…

  Pandemi sürecinde çekinerek gittiğim, ancak kibar insanların karşıladığı nezih bir klinikte öngörüşmeden sonra, yapılan operasyondan biraz detay vereceğim ama, öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. 20 gün önce penis kalınlaştırma operasyonu yapan Candan bey ve değerli ekibine.. aslında ciddi bir sorunum olmamasına rağmen (estetik takıntısı diyelim) sadece penis kalınlaştırma operasyonu yapıldı. Hastane ameliyathanesinde yaklaşık 1.5 yada 2 saat süren bir işlem, belden uyuşturuldum, operasyon sonrası 4 yada 5 saat kadar bir odada dinlendim uyuşukluğun etkisi geçtikten sonra aracımla hastaneden çıkıp evime döndüm.. 2 gün küçük tuvaleti yaparken (sonda yüzünden ) biraz yanma acısı duydum 2.günün sonunda penis sargısını çıkardım.antibiyotik ve ağrıkesicilerle bir hafta kadar dikkatli davranıp ve bol giysilerle dinlendim, 10, 15 günün sonunda ödem nerdeyse tamamen kayboldu..sonuç, gövdesi kafa kısmından ince olan penis normal görüntüye kavuştu. yani daha hacimli hale geldi ve süreç normale döndü.. şuan hiçbir şekil bozukluğu görmüyorum ve peniste herhandi bir hissizlik hissetmiyorum, yani bu operasyonun korkulacak bir yanı yok. yalnızca,tatil yada dinlenme dönemine denk getirmek gerek.. dr, birkaç gün daha cinsel pehriz önerdi..önerileri uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.bu operasyonda emeği geçen ve rahat hissettiren ameliyat ekibine;tabiki öncelikle bu hassas işlemin heykeltraş’ı candan bey’e çok teşekkür ediyorum.saygılar..

  k…. i…

  Candan bey diger doktorlardan cok farkli dürüst güvenilir bi hekim dir olacakları olmayacakları dürüst bi sekilde anlatiyor ameliyat olalı nerdeyse 3 ay oldu sonuclarindan cok memnun kaldım dürüst ve güvenilir bir hekim arayişdasiniz candan bey de emin ellerdesiniz

  S….. A…..

  Candan bey diğerlerinden farklı gerçekçi ve herşeyi dürüst bir şekilde söylüyor ameliyat oldum ufak ağrılarım oldu bunlar çok normal... boyut ve kalınlaştırma beklentilerimin üstünde oldu hocama teşekkür ederim..

  T…. V….

  Candan hocam ile epeydir görüşme halindeydik benim için zor bir karardı ve ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat olalım 3 ay oldu hocama gerçekten çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardı 🙂

  Y…… C…..

  İletişime geçmek için çekinmeyin!

  Talep, görüş ve önerilerinizi iletmek için bize ulaşabilirsiniz.

  × Whatsapp