Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Ana Sayfa Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Penis kalınlaştırma ameliyatı yağ enjeksiyonu yöntemi ile yapılır. Yağ enjeksiyonu günümüzde penis kalınlaştırmanın en güvenli yöntemidir. Son yıllarda bulunan teknik gelişmeler yağ enjeksiyonunu güvenilir ve başarılı hale getirmiştir. Yağ enjeksiyonu için kasık veya karın bölgesinden yağlar alınır ve süzülüp saflaştırıldıktan sonra birçok noktadan penis gövdesine enjekte edilerek eşit şekilde dağıtılır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı

Yağ enjeksiyonunun başarısını etkileyen birtakım faktörler vardır. İyi ve özenli bir cerrahi teknikten sonra ikinci en önemli faktör sigaradır. Sigara içenlerde yağ enjeksiyonun başarısı içmeyenlere göre daha düşüktür. Ameliyattan2 hafta önce sigara içilmesinin bırakılması ve ameliyattan sonra 2 hafta sigara içilmemesi ameliyatın başarısını arttırır.
Genel olarak değerlendirildiğinde penis kalınlaştırma ameliyatları penis uzatma ameliyatlarından daha iyi sonuç vermektedir. Uzatma ameliyatları en iyi koşullarda bile penis uzaması 2-3.5 cm civarındayken yağ enjeksiyonu ile bariz kalınlaşma elde edilmektedir. Bu kalınlaşma kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama %25-35 arası kalınlaşma elde edilmektedir.
Yağ enjeksiyonu ile penis kalınlaştırma ameliyatları kalıcıdır. Yağ enjeksiyonundan sonra erken dönemde bir miktar hacim kaybı yaşansa da kalan miktar ile tatminkar sonuç elde edilmektedir. Bunun dışında çok daha fazla kalınlaşma isteyen hastalar için yağ enjeksiyonu tekrarlanabilir.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Sonrası

Penis kalınlaştırma genel veya spinal anestezi eşliğinde ameliyathane ortamında yapılır ve ortalama bir saat civarında sürer. Ameliyat sonrası ağrılı değildir. Penis kalınlaştırma ameliyatı olanlar aynı gün taburcu olabilirler. Penis kalınlaştırma ameliyatı iz bırakan bir ameliyat değildir. Yağ çok küçük kesilerden alınır ve verilir. Ameliyat sonrası gevşek bir sargı ve pansuman olur. 2 gün sonra bu pansuman çıkarılır. 2 gün sonra duş alınabilir. Ameliyat sonrası ağrılı değildir. Sadece yağ alınan yerde hafif sızılar, kas ağrısı benzeri ağrılar olur. Ameliyattan sonra 3 hafta boyunca cinsel ilişkiye girilmemelidir. Ameliyattan sonra işe dönüş 1-2 gündür, ağır işlerde bu süre uzayabilir.

Yağ Enjeksiyonu Dışındaki Penis Kalınlaştırma Ameliyatları

Eskiden yağ enjeksiyonu yöntemi henüz keşfedilmediği için, penis kalınlaştırma ameliyatları edaha farklı yapılmaktaydı. Bu eski yöntemler açık ameliyat şeklinde yapılırdı. Bu ameliyatlarda tüm penis derisi sıyrıldıktan sonra penis gövdesine bazı materyaller (greftler) sarılır. Bu tekniklerde penis gövdesine kadavradan hazırlanan hazır materyaller veya kişinin kendisinden alınan derialtı-yağ dokusu parçaları yerleştirilir. Bu yöntemler maalesef yağ enjeksiyonuna göre çok daha travmatik yöntemlerdir. Günümüzde bu teknikler birçok komplikasyonun yaşanması ve iyileşme süresinin uzun olması nedeni ile kullanılamamaktadır. Bu komplikasyonlardan bazıları peniste şekil bozukluğu, greft materyalinin enfekte olması, eşit tutmaması, reaksiyon, sertliktir. Bu nedenlerle bu yöntemleri günümüzde kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Ameliyatsız Penis Kalınlaştırma

Penis kalınlaştırma ameliyatsız hyaluronik asit dolgularla da yapılabilir. Ancak bu yöntem kalıcı değildir. Dolguların kalıcılığı değişkendir. Ortalama 12 ayda bir işlemi tekrarlamak gerekir. Ayrıca bu yöntemde yeterli büyüme elde etmek için çok miktarda dolgu kullanmak gerekir. Bu nedenle dolgu ile penis büyütme uygulamaları penis kalınlaştırma ameliyatına göre çok daha pahalıdır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatının Riskleri

Öncelikle risklerden bahsetmeden önce şunu vurgulamak gerekir ki, yağ enjeksiyonu ile penis kalınlaştırma ameliyatları oldukça güvenli ameliyatlardır. Ancak yine de peniş kalınlaştırma ameliyatının da bütün diğer ameliyatlar gibi da kendine ait riskleri vardır. Kanama, enfeksiyon genel ameliyat riskleri çok nadiren (%1) görülebilir. Ancak yağ enjeksiyonu iyi bir teknikle özenli olarak yapılırsa riskler ve komplikasyonlar son derce azaltılır. İyi ve özenli bir tekniğe rağmen erken dönemde özellikle yağ enjeksiyonuna bağlı hafif asimetriler veya yağ toplanması görülebilir. Bunlar genellikle kendiliğinden düzelir ya da küçük müdahelelerle düzeltilebilir. Penis kalınlaştırma ameliyatları cinsel isteği etkilemez, ereksiyon kalitesi değişmez, bununla birlikte ameliyat olan kişilerde özgüven artışı olur.
Penis kalınlaştırma ameliyatlarında, yabancı bir cisim ya da madde kullanılmadığı için komplikasyon oranı düşüktür, iyileşme hızlıdır.

Siz sorun biz cevaplayalım!

  İLETİŞİM

  İletişim için aşağıdaki telefon numarasından veya whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

  0533 400 82 40

  Günümüzde Penis Kalınlaştırma Nasıl Yapılmaktadır?

  Penis Kalınlaştırma Nasıl Yapılır?

  Penis Kalınlaştırma Ameliyatı ile Penis Ne Kadar Kalınlaşır 2

  Penis Kalınlaştırma Ameliyatı ile Penis Ne Kadar Kalınlaşır?

  Penis Kalınlaştırma ile İlgili Ne Gibi Problemler Yaşanabilir?

  Hasta Yorumları

  candan hocama gomulu penis deri gerdirme buyutme ve kalinlastirma islemi yaptirdim hicbir aci hissetmedim cok basarili gecti bir gece hastanede kaldim ve umdugumdan bam baska oldu ve inanamadim candan hocami tavsiye eder butun ekip arkadaslarina ve hocama tsk ederim beni bastan yaratti ozguvenim yasama sevinci geldi hocami hic bir zaman unutmucam

  T.A

  Candan hoca ile tanışmamız internet vasıtasıyla oldu 1 ay önce penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı oldum kendisi ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim çekinmeden bu ekibe güvenin

  İ… G…

  Meraba kolay gelsin Ben doc beyden cok tesekür etmek istedim gercekten cok iyi bi is yapti her sey süper cok cok selamlar

  D… K…

  Yaklaşık 5 ay önce ameliyat oldum Candan beyin hasta yaklaşımı ve bu konudaki tutumu çok başarılıydı keza ameliyatımda çok başarılı geçti hem normal hemde ereksiyon halinde ciddi uzama ve kalınlaşma gerçekleşti ve bu cinsel özgüvenimi ciddi anlamda olumlu etkiledi eğer penis büyütme ameliyatı olmak istiyorsanız Candan hocayı şiddetle tavsiye ediyorum.

  C… T…

  Pandemi sürecinde çekinerek gittiğim, ancak kibar insanların karşıladığı nezih bir klinikte öngörüşmeden sonra, yapılan operasyondan biraz detay vereceğim ama, öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. 20 gün önce penis kalınlaştırma operasyonu yapan Candan bey ve değerli ekibine.. aslında ciddi bir sorunum olmamasına rağmen (estetik takıntısı diyelim) sadece penis kalınlaştırma operasyonu yapıldı. Hastane ameliyathanesinde yaklaşık 1.5 yada 2 saat süren bir işlem, belden uyuşturuldum, operasyon sonrası 4 yada 5 saat kadar bir odada dinlendim uyuşukluğun etkisi geçtikten sonra aracımla hastaneden çıkıp evime döndüm.. 2 gün küçük tuvaleti yaparken (sonda yüzünden ) biraz yanma acısı duydum 2.günün sonunda penis sargısını çıkardım.antibiyotik ve ağrıkesicilerle bir hafta kadar dikkatli davranıp ve bol giysilerle dinlendim, 10, 15 günün sonunda ödem nerdeyse tamamen kayboldu..sonuç, gövdesi kafa kısmından ince olan penis normal görüntüye kavuştu. yani daha hacimli hale geldi ve süreç normale döndü.. şuan hiçbir şekil bozukluğu görmüyorum ve peniste herhandi bir hissizlik hissetmiyorum, yani bu operasyonun korkulacak bir yanı yok. yalnızca,tatil yada dinlenme dönemine denk getirmek gerek.. dr, birkaç gün daha cinsel pehriz önerdi..önerileri uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.bu operasyonda emeği geçen ve rahat hissettiren ameliyat ekibine;tabiki öncelikle bu hassas işlemin heykeltraş’ı candan bey’e çok teşekkür ediyorum.saygılar..

  k…. i…

  Candan bey diger doktorlardan cok farkli dürüst güvenilir bi hekim dir olacakları olmayacakları dürüst bi sekilde anlatiyor ameliyat olalı nerdeyse 3 ay oldu sonuclarindan cok memnun kaldım dürüst ve güvenilir bir hekim arayişdasiniz candan bey de emin ellerdesiniz

  S….. A…..

  Candan bey diğerlerinden farklı gerçekçi ve herşeyi dürüst bir şekilde söylüyor ameliyat oldum ufak ağrılarım oldu bunlar çok normal... boyut ve kalınlaştırma beklentilerimin üstünde oldu hocama teşekkür ederim..

  T…. V….

  Candan hocam ile epeydir görüşme halindeydik benim için zor bir karardı ve ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat olalım 3 ay oldu hocama gerçekten çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardı 🙂

  Y…… C…..

  İletişime geçmek için çekinmeyin!

  Talep, görüş ve önerilerinizi iletmek için bize ulaşabilirsiniz.

  × Whatsapp