İzmir Penis Büyütme Ameliyatı

İzmir Penis Büyütme Ameliyatı

İzmir Penis büyütme ameliyatı penis büyütmenin tek yoludur. İnternette sıkça bahsedilen ameliyat dışı yöntemler maalesef bir işe yaramaz. Eğer penis büyüklüğünüzden memnun değilseniz veya daha büyük olmasını istiyorsanız penis büyütme düşünmeniz gerekir.

Penis Büyütme Nasıl Yapılır?

Penisin yaklaşık dörtte biri kasık bölgesinde gömülü şekilde bulunur. Penis büyütmede, penisin gövdesinin yapışık olduğu bağ leğen kemiğinden serbestlenir ve böylece penis 1.5- 3 santim kadar dışarı kaydırılmaktadır. Bu işlem için operasyonda, penisi leğen kemiğine bağlayan “asıcı bağ dokusu” kesilmektedir.

Genelde bu bağ dokusunun yaklaşık 60- % 80′ ini kesilmektedir. Çünkü kalan % 20’lik kısmın, penisi uzatmaya katkısı olmadığını bilinmektedir ve penisin stabilitesine katkıda bulunur. Bu işlemle penis kökü kemikten serbestlenerek dışarı alınmış olur ve uzama sağlanır.

Penis büyütme operasyonunda bir diğer yapılan işlem, penisin çevresinde bulunan dokuları inceltmektedir. Peniste ve çevresinde aşırı yağ birikimi varsa bu durum penisi küçük ve hatta gömülü gösterebilmektedir. Bu yağ dokuyu liposuction ile alınıp, penis çevresindeki doku inceltilmektedir.

Penis büyütmenin bir diğer aşaması  penisi kalınlaştırmaya yöneliktir. Penisin çevresine, göbekten aldığımız yağ dokusu enjekte edilerek kalınlaşma sağlanmaktadır.

Penis Büyütme Ameliyatı Riskleri

Zannedilenin aksine penis büyütmek güvenli bir ameliyattır. Operasyon sonrasında sadece penisi büyür, dolayısıyla penisin hiç bir fonksiyonunda bozulma olmaz. Sertleşme, hissiyat, üreme yeteneği, ereksiyon, idrar yapma fonksiyonu gibi hiç bir fonksiyon değişmez ve kısırlık gibi sağlık sorunlarına da kesinlikle sebep olmaz.

Penis büyütmenin sırasında kalınlaştırma işlemi yağ enjeksiyonu düzgün yapılmazsa düzensizlikler ve peniste şekil bozuklukları ortaya çıkabilir. Ancak ehil eller de yapıldığında düzensizliklere çok az rastlanır ve şekil bozukluğu olmaz.  Yağ enjeksiyonu ile kalınlaştırma gerekirse tekrar yapılarak ekstra kalınlaşma sağlanabilir.

Penis büyütmek ile ilgili merak ettikleriniz için bize danışabilirsiniz.

Hasta Yorumları

candan hocama gomulu penis deri gerdirme buyutme ve kalinlastirma islemi yaptirdim hicbir aci hissetmedim cok basarili gecti bir gece hastanede kaldim ve umdugumdan bam baska oldu ve inanamadim candan hocami tavsiye eder butun ekip arkadaslarina ve hocama tsk ederim beni bastan yaratti ozguvenim yasama sevinci geldi hocami hic bir zaman unutmucam

T.A

Candan hoca ile tanışmamız internet vasıtasıyla oldu 1 ay önce penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı oldum kendisi ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim çekinmeden bu ekibe güvenin

İ… G…

Meraba kolay gelsin Ben doc beyden cok tesekür etmek istedim gercekten cok iyi bi is yapti her sey süper cok cok selamlar

D… K…

Yaklaşık 5 ay önce ameliyat oldum Candan beyin hasta yaklaşımı ve bu konudaki tutumu çok başarılıydı keza ameliyatımda çok başarılı geçti hem normal hemde ereksiyon halinde ciddi uzama ve kalınlaşma gerçekleşti ve bu cinsel özgüvenimi ciddi anlamda olumlu etkiledi eğer penis büyütme ameliyatı olmak istiyorsanız Candan hocayı şiddetle tavsiye ediyorum.

C… T…

Pandemi sürecinde çekinerek gittiğim, ancak kibar insanların karşıladığı nezih bir klinikte öngörüşmeden sonra, yapılan operasyondan biraz detay vereceğim ama, öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. 20 gün önce penis kalınlaştırma operasyonu yapan Candan bey ve değerli ekibine.. aslında ciddi bir sorunum olmamasına rağmen (estetik takıntısı diyelim) sadece penis kalınlaştırma operasyonu yapıldı. Hastane ameliyathanesinde yaklaşık 1.5 yada 2 saat süren bir işlem, belden uyuşturuldum, operasyon sonrası 4 yada 5 saat kadar bir odada dinlendim uyuşukluğun etkisi geçtikten sonra aracımla hastaneden çıkıp evime döndüm.. 2 gün küçük tuvaleti yaparken (sonda yüzünden ) biraz yanma acısı duydum 2.günün sonunda penis sargısını çıkardım.antibiyotik ve ağrıkesicilerle bir hafta kadar dikkatli davranıp ve bol giysilerle dinlendim, 10, 15 günün sonunda ödem nerdeyse tamamen kayboldu..sonuç, gövdesi kafa kısmından ince olan penis normal görüntüye kavuştu. yani daha hacimli hale geldi ve süreç normale döndü.. şuan hiçbir şekil bozukluğu görmüyorum ve peniste herhandi bir hissizlik hissetmiyorum, yani bu operasyonun korkulacak bir yanı yok. yalnızca,tatil yada dinlenme dönemine denk getirmek gerek.. dr, birkaç gün daha cinsel pehriz önerdi..önerileri uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.bu operasyonda emeği geçen ve rahat hissettiren ameliyat ekibine;tabiki öncelikle bu hassas işlemin heykeltraş’ı candan bey’e çok teşekkür ediyorum.saygılar..

k…. i…

Candan bey diger doktorlardan cok farkli dürüst güvenilir bi hekim dir olacakları olmayacakları dürüst bi sekilde anlatiyor ameliyat olalı nerdeyse 3 ay oldu sonuclarindan cok memnun kaldım dürüst ve güvenilir bir hekim arayişdasiniz candan bey de emin ellerdesiniz

S….. A…..

Candan bey diğerlerinden farklı gerçekçi ve herşeyi dürüst bir şekilde söylüyor ameliyat oldum ufak ağrılarım oldu bunlar çok normal... boyut ve kalınlaştırma beklentilerimin üstünde oldu hocama teşekkür ederim..

T…. V….

Candan hocam ile epeydir görüşme halindeydik benim için zor bir karardı ve ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat olalım 3 ay oldu hocama gerçekten çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardı 🙂

Y…… C…..