Penis Büyütme Ameliyatı Ankara

Penis Büyütme Ameliyatı Ankara

Penis Büyütme; Günümüzde daha sık ifade edilen konuların başında, erkeklerin penis boyutlarından memnun kalmaması gelmektedir. Penislerinin boyutu ile alakalı mutsuzluk yaşayan ya da penisinin boyutunun ciddi sağlık sorunlarına neden olduğu erkekler, günümüzde tedavi

İçin daha sık doktora başvurmaya başlamıştır. Bu konu üzerinde  yoğunlukla çalışan doktorlar bu hastaların sıkıntılarına çare olmaktadır. Penis büyütme ile ilgili internette bir çok yöntem  ve çözüm sunulsa da  ameliyatı dışındaki yöntemler işe yaramamaktadır.

Penis Muayenesi Nasıl Yapılıyor?

Özel bir muayene gerektiren penis muayenesinde, pratik ve de deneyimli bir doktorun sizlere yardımcı olması tercihiniz ise; seçeceğiniz sağlık merkezi tam da aradığınız kriterlere sahip olan bir sağlık merkezi olmalıdır. Aranılan doktorları sayesinde sürekli bu doğrultuda ki talepleri karşılamaya çalışan bir kuruluşta sizlere istediğiniz penis boyutunda yardımcı olabilir.

Yurt içinden ya da yurt dışından gelen hastaları ile şimdiye kadar sayısız cerrahi operasyon geçiren bu tarz merkezlere, bu konudan ne kadar rahatsız olduğunuzu aktarabilirsiniz. Çünkü üroloji konusunun duayenlerini ekibinde bulunduran tıp kuruluşunda penis büyültme operasyonunuz hakkında size özel olarak bilgi verebilecek güler yüzlü ve de mahremiyete saygı duyan bir ekip sizlerle birlikte oluyor.

Penis Büyütme İşleminde Kimyasal Kullanılıyor Mu?

Sağlık sorunlarınız da gösterilen hassasiyetin, bu konuda da gösterileceğinden hiç şüpheniz olmasın. Hasta bilgileri konusunda ki mahremiyet, her durumda bu adreslerin en çok dikkat çeken ayrıntılarından birisidir. Kesinlikle yaptırdığınız işlem konusunda sizin dışınızda hiç kimse ile bilgi alışverişinde bulunulmuyor.

BU konularda rahatsızlık hisseden tüm erkekler, kendilerine yapılacak olan müdahalede kesinlikle kimyasal bir yola başvurulmasını istemiyor. Dolayısı ile penis büyütme işlemlerinde de kurumlar asla kimyasal yollara başvurmadan operasyonunuzu tamamlıyor.

Penisiniz ile ilgili uygulanacak olan bu sağlık sürecinde sizlere nasıl bir tedavi uygulanacağı, destek programı ve de iyileşme sürecinde her daim destek olmaktan fazlasına sunacak olan bu merkezlerin, cerrahi işlemleri de tüm bakanlıkların gözetiminden geçen yürürlükler dahilinde gerçekleştiriliyor.

Penis Büyütme Ameliyatı Kaç Safhadan Oluşuyor?

Penis ameliyatlarına girmeden öne merak edebileceğiniz bir takım soruların, cevaplanması adına, bu kurumların doktorlarından yardım almanız için bir ekip kuruluyor. Ameliyat kaç safhadan oluşuyor, bu safhalarda hangi doktorlar sizlere müdahale ediyor gibi konular akılınızda olabilir. Bu konuların tümü ile alakalı bilgilendirmeler, siz daha ameliyata girmeden önce sizlere aktarılıyor. Cerrahi işlemleriniz için, penis büyütme operasyonlarında daha önce yer alan bir ekip sizlere destek olmak için ameliyat esnasında orada bulunuyor.

Penis Ameliyatlarında Uzman Hekimler Mi Bulunuyor?

Size tanı koyacak doktorunuzu, kendi tercihinize göre seçme özgürlüğüne de sahipsiniz. Uzman hekimlerin operasyonunuzda bulunması da yine sizin isteğinize bağlı olarak gelişen bir durumdur. Penis operasyonları cerrahi bir tanı gerektirdiği için, ameliyatınıza uzman hekimler giriyor. Böylece doğru tıbbi müdahale programları dahilinde tedaviniz başlatılıyor.

İdeal Bir Penis Büyültme Ameliyatı İçin

Sorunsuz geçireceğiniz bir cerrahi penis operasyonu için, danışmanız gereken ilk kişi bu alanda ehil bir plastik cerrahi uzmanı olmalıdır. kesinlikle bir sağlık kurumu olmalı.. Özellikle kendilerini penis büyütme operasyonları alanında geliştirmiş olan doktorlar, Ankara’daki bu açığı tamamıyla kapatmış durumda. Artık penisinizin boyutundan memnun değilseniz, bu merkezlere başvurarak, yapılması gereken cerrahi ve de diğer işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Hasta Yorumları

candan hocama gomulu penis deri gerdirme buyutme ve kalinlastirma islemi yaptirdim hicbir aci hissetmedim cok basarili gecti bir gece hastanede kaldim ve umdugumdan bam baska oldu ve inanamadim candan hocami tavsiye eder butun ekip arkadaslarina ve hocama tsk ederim beni bastan yaratti ozguvenim yasama sevinci geldi hocami hic bir zaman unutmucam

T.A

Candan hoca ile tanışmamız internet vasıtasıyla oldu 1 ay önce penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı oldum kendisi ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim çekinmeden bu ekibe güvenin

İ… G…

Meraba kolay gelsin Ben doc beyden cok tesekür etmek istedim gercekten cok iyi bi is yapti her sey süper cok cok selamlar

D… K…

Yaklaşık 5 ay önce ameliyat oldum Candan beyin hasta yaklaşımı ve bu konudaki tutumu çok başarılıydı keza ameliyatımda çok başarılı geçti hem normal hemde ereksiyon halinde ciddi uzama ve kalınlaşma gerçekleşti ve bu cinsel özgüvenimi ciddi anlamda olumlu etkiledi eğer penis büyütme ameliyatı olmak istiyorsanız Candan hocayı şiddetle tavsiye ediyorum.

C… T…

Pandemi sürecinde çekinerek gittiğim, ancak kibar insanların karşıladığı nezih bir klinikte öngörüşmeden sonra, yapılan operasyondan biraz detay vereceğim ama, öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. 20 gün önce penis kalınlaştırma operasyonu yapan Candan bey ve değerli ekibine.. aslında ciddi bir sorunum olmamasına rağmen (estetik takıntısı diyelim) sadece penis kalınlaştırma operasyonu yapıldı. Hastane ameliyathanesinde yaklaşık 1.5 yada 2 saat süren bir işlem, belden uyuşturuldum, operasyon sonrası 4 yada 5 saat kadar bir odada dinlendim uyuşukluğun etkisi geçtikten sonra aracımla hastaneden çıkıp evime döndüm.. 2 gün küçük tuvaleti yaparken (sonda yüzünden ) biraz yanma acısı duydum 2.günün sonunda penis sargısını çıkardım.antibiyotik ve ağrıkesicilerle bir hafta kadar dikkatli davranıp ve bol giysilerle dinlendim, 10, 15 günün sonunda ödem nerdeyse tamamen kayboldu..sonuç, gövdesi kafa kısmından ince olan penis normal görüntüye kavuştu. yani daha hacimli hale geldi ve süreç normale döndü.. şuan hiçbir şekil bozukluğu görmüyorum ve peniste herhandi bir hissizlik hissetmiyorum, yani bu operasyonun korkulacak bir yanı yok. yalnızca,tatil yada dinlenme dönemine denk getirmek gerek.. dr, birkaç gün daha cinsel pehriz önerdi..önerileri uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.bu operasyonda emeği geçen ve rahat hissettiren ameliyat ekibine;tabiki öncelikle bu hassas işlemin heykeltraş’ı candan bey’e çok teşekkür ediyorum.saygılar..

k…. i…

Candan bey diger doktorlardan cok farkli dürüst güvenilir bi hekim dir olacakları olmayacakları dürüst bi sekilde anlatiyor ameliyat olalı nerdeyse 3 ay oldu sonuclarindan cok memnun kaldım dürüst ve güvenilir bir hekim arayişdasiniz candan bey de emin ellerdesiniz

S….. A…..

Candan bey diğerlerinden farklı gerçekçi ve herşeyi dürüst bir şekilde söylüyor ameliyat oldum ufak ağrılarım oldu bunlar çok normal... boyut ve kalınlaştırma beklentilerimin üstünde oldu hocama teşekkür ederim..

T…. V….

Candan hocam ile epeydir görüşme halindeydik benim için zor bir karardı ve ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat olalım 3 ay oldu hocama gerçekten çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardı 🙂

Y…… C…..