Penis Büyütme Ameliyatı İzmir

Penis Büyütme Ameliyatı İzmir

İlk duyulduğunda oldukça büyük tepki alan penis büyütme ameliyatları, günümüzde çok dile getirilmese de oldukça yaygın olarak yapılmaktadır. Çevre basısından ötürü, bu tarz ameliyatlar genelde gizleniyor Ancak son yıllar ülkemizde bu ameliyat daha sık yapılmaya başlamıştır.

Penis büyütme İzmir de sık yapılan erkek estetik ameliyatlarındandır ve artık penis büyütmek erkekler arasında kabul görmüştür.

Doğuştan Küçük Penis Yapısı için Bağ Dokusu Kesimi

Doğuştan küçük olan penis yapısını büyütmek için internette birçok yöntem yazsa da bu yöntemler arasında tek geçerli olan penis büyütme ameliyatlarıdır. Penis büyütme ameliyatlıları, normal ameliyatlar kadar önemli ve bir o kadar da hassas olduğu için güvenli ellerde yapılması gerekir.

Bu ameliyatlarda penisi gövdesini leğen kemiğine bağlayan, asıcı bağ dokusu serbestlenir. Böylece penisin kasık içinde olan kısmı dışarı çıkarılmış olur.

Eski ameliyat yöntemlerinde bu bağ dokusu % 100 kesilirken yöntemlerin gelişmesi ile günümüz % 80’lik kısmı kesiliyor. Çünkü kalan % 20 kısım penis uzamasına yardımcı olmuyor ve penisin ereksiyondaki stabilitesini sağlamaktadır.

Penis Çevresindeki Yağ Dokusunun Önemi

Penis büyütme ameliyatlarında penisin çevresindeki yağ dokuları olabildiğince tabana doğru bastırılır. Bu işlemin sebebi penis etrafında biriken yağ dokusunun penisi olduğundan küçük gösterebilmesidir.

Bazı durumlarda yağ dokusunun çok fazla olması penisi batık gösterebilir. Liposuction yöntemi ile yağ dokusu en aza indirilir Temizleme işleminden sonra penis  daha uzun görülür.

Peniste Kalınlaştırma Nasıl Yapılır?

Penis kalınlaştırma işlemi için tarih boyunca bir çok yöntem denemiştir. Bu yöntemler Penis gövdesine deri ve derialtı dokusu sarma, kıkırdak ekleme, yapay kadavra derisi ve hatta yabancı cisimler koyulmuştur. Ancak bu ameliyatlarda komplikasyonların çok sık görülmesi nedeni ile bu yöntemlerin hepsi terk edilmiştir.

Günümüzde penis kalınlaştırma işlemi yağ enjeksiyonu  ile yapılmaktadır. Son yıllarda yağ enjeksiyonu tekniklerinin gelişmesi ve kullanılan aletlerin gelişmesi yağ enjeksiyonu işlemini çok başarılı hale getirmiştir.  Penis kalınlaştırma ameliyatının başarısının artması ameliyata olan talebi arttırmıştır.

Penis Ameliyatlarından Çekinme

Penis ameliyatı olmak isteyip de olamayanların korkusu acaba penisim fonksiyonunu kaybeder mi sorusunun cevabıdır. Bu sorulara cevap veren uzmanlar kesinlikle fonksiyonunun kaybolmayacağını önemle söylüyor.

Ameliyat sonrası ereksiyon, idrar yapma, hissiyat ve üreme gibi olaylarda bir değişiklik olmaz. Sadece penis uzunluğu artar. Penis büyütmeden sonrası alınan yağ dokusunun yerine göbekten alınan yağ dokusunun enjekte edilmesinden dolayı kalınlaşma olur.

Penis Büyütme Ameliyatının Riskleri Var Mıdır?

Her ameliyat gibi penis büyütme ameliyatlarının da riskleri vardır. Bu riskler her ameliyatta görülebilen kanama, enfeksiyon, dikiş açılması gibi genel risklerdir. Bu riskler son derece nadir görülür.

Erkeklerin en çok korktuğu işlev kaybı, penis büyütmek kesinlikle olmaz. Penis büyütmeküreme yeteneğine bir zararı yoktur.

Penis büyütmek sadece penisi küçük olan hastalara uygulanmaz. Kendi özgür iradesi ile normal boyutlarda olan penisini büyütmek isteyenlere de bu ameliyatlar yapılabilir.

Ameliyata karar vermeden önce işin ehli doktorlar ile detaylı görüşmeler yapılmalıdır. Penis büyütme ameliyatları ile ilgili en çok merak edilen ameliyat sonrasında ne kadar büyüme olacağıdır.

Bu ameliyatlar son derece etkili ameliyatlar olmakla birlikte,  bu ameliyatlardan mucize beklemek yanlış olur. Penis büyütme ameliyatı İzmir beklentisini doğru belirleyen hastalar ameliyatlar için hasta memnuniyetinin yüksek olduğu ameliyatlardır.

Hasta Yorumları

candan hocama gomulu penis deri gerdirme buyutme ve kalinlastirma islemi yaptirdim hicbir aci hissetmedim cok basarili gecti bir gece hastanede kaldim ve umdugumdan bam baska oldu ve inanamadim candan hocami tavsiye eder butun ekip arkadaslarina ve hocama tsk ederim beni bastan yaratti ozguvenim yasama sevinci geldi hocami hic bir zaman unutmucam

T.A

Candan hoca ile tanışmamız internet vasıtasıyla oldu 1 ay önce penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı oldum kendisi ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim çekinmeden bu ekibe güvenin

İ… G…

Meraba kolay gelsin Ben doc beyden cok tesekür etmek istedim gercekten cok iyi bi is yapti her sey süper cok cok selamlar

D… K…

Yaklaşık 5 ay önce ameliyat oldum Candan beyin hasta yaklaşımı ve bu konudaki tutumu çok başarılıydı keza ameliyatımda çok başarılı geçti hem normal hemde ereksiyon halinde ciddi uzama ve kalınlaşma gerçekleşti ve bu cinsel özgüvenimi ciddi anlamda olumlu etkiledi eğer penis büyütme ameliyatı olmak istiyorsanız Candan hocayı şiddetle tavsiye ediyorum.

C… T…

Pandemi sürecinde çekinerek gittiğim, ancak kibar insanların karşıladığı nezih bir klinikte öngörüşmeden sonra, yapılan operasyondan biraz detay vereceğim ama, öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. 20 gün önce penis kalınlaştırma operasyonu yapan Candan bey ve değerli ekibine.. aslında ciddi bir sorunum olmamasına rağmen (estetik takıntısı diyelim) sadece penis kalınlaştırma operasyonu yapıldı. Hastane ameliyathanesinde yaklaşık 1.5 yada 2 saat süren bir işlem, belden uyuşturuldum, operasyon sonrası 4 yada 5 saat kadar bir odada dinlendim uyuşukluğun etkisi geçtikten sonra aracımla hastaneden çıkıp evime döndüm.. 2 gün küçük tuvaleti yaparken (sonda yüzünden ) biraz yanma acısı duydum 2.günün sonunda penis sargısını çıkardım.antibiyotik ve ağrıkesicilerle bir hafta kadar dikkatli davranıp ve bol giysilerle dinlendim, 10, 15 günün sonunda ödem nerdeyse tamamen kayboldu..sonuç, gövdesi kafa kısmından ince olan penis normal görüntüye kavuştu. yani daha hacimli hale geldi ve süreç normale döndü.. şuan hiçbir şekil bozukluğu görmüyorum ve peniste herhandi bir hissizlik hissetmiyorum, yani bu operasyonun korkulacak bir yanı yok. yalnızca,tatil yada dinlenme dönemine denk getirmek gerek.. dr, birkaç gün daha cinsel pehriz önerdi..önerileri uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.bu operasyonda emeği geçen ve rahat hissettiren ameliyat ekibine;tabiki öncelikle bu hassas işlemin heykeltraş’ı candan bey’e çok teşekkür ediyorum.saygılar..

k…. i…

Candan bey diger doktorlardan cok farkli dürüst güvenilir bi hekim dir olacakları olmayacakları dürüst bi sekilde anlatiyor ameliyat olalı nerdeyse 3 ay oldu sonuclarindan cok memnun kaldım dürüst ve güvenilir bir hekim arayişdasiniz candan bey de emin ellerdesiniz

S….. A…..

Candan bey diğerlerinden farklı gerçekçi ve herşeyi dürüst bir şekilde söylüyor ameliyat oldum ufak ağrılarım oldu bunlar çok normal... boyut ve kalınlaştırma beklentilerimin üstünde oldu hocama teşekkür ederim..

T…. V….

Candan hocam ile epeydir görüşme halindeydik benim için zor bir karardı ve ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat olalım 3 ay oldu hocama gerçekten çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardı 🙂

Y…… C…..