Penis Büyütme Ameliyatı

Ana Sayfa Penis Büyütme Ameliyatı

Penis Büyütme Ameliyatı

Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

Penis büyütme ameliyatı, penis uzatma ve penis kalınlaştırma uygulamarının bir arada yapıldığı ameliyata verilen isimdir. Penis büyüklüğü kişiden kişiye ve toplumdan topluma değişiklik göstermekle birlikte erekte halde ortalama penis boyu 13-14 cm kabul edilir. Penis büyütme ile erekte olan penisin 12 cm den uzun olması durumu genellikle normal kabul edilir. Erekte haldeyken 7 cm den kısa penisler mikropenis olarak kabul edilir.

Penis Büyütme Ameliyatı

Penis Büyütme Mümkün müdür?

İnternete penis büyütme yazdığınızda birçok ürün ve cihazla karşılaşırsınız. Bunlar arasında ilaçlar, kremler, penis ağırliklari, pompalar ve uzatma cihazları bulunur. Maalesef ki internette iddia edilenin aksine bu yöntemler penis büyütmez.

Bunlar arasında bulunan penis uzatma cihazları ve penis ağırlıkları da tek başına uzama ve büyüme sağlamaz. Bu noktada penis büyütme ameliyatının yeri çok farklıdır çünkü bu yöntemlerden farklı olarak gerçek anlamda penis büyümesi elde edilen tek uygulama penis büyütücü ameliyatlarıdır. Penis büyütme ameliyatı için hemen bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Penis Büyütme Ameliyatları

Penis büyütme ameliyatı temel olarak iki kısımdan oluşur. Bunlar penis uzatma ve penis kalınlaştırmadır. Bunun yanında hastaların anatomik yapısına göre fayda göreceği, kasıktan yağ alınması, perdeli penis düzeltilmesi gibi ek uygulamalar yapılır.

Penis Uzatma Ameliyatları

Penis uzaması ve büyüme elde etmek için tek etkili yöntem ameliyattır. Penis uzatma ameliyatında yapılan işlem penisin asıcı bağlarının serbestleştirilmesidir. Penisin yüzeyel ve derin olmak üzere 2 tip asıcı bağı bulunmaktadır. Yüzeyel asıcı bağı derialtı yağ tabakasının altında bulunur ve bu bağ vücudun yüzeyel fasyasının (bağının) devamıdır.

Penis uzatma ameliyatlarında bu bağ serbestleştirilir. Penisin derin asıcı bağına ligamentum suspensorum denir. Penisin derin asıcı bağı, penis kökünü yani penisin leğen kemiğine bağlar. Bu bağ güçlü bir bağdır. Penis uzatma için, bu bağın bir kısmı kesilerek serbestleştirilir. Bu serbestleştirme oranı genellikle %80 civarıdır. Bu serbestlemeden sonra penisin kasık içerisindeki kısmı dışarı doğru hareket eder ve böylece uzama sağlanmış olur.

Bu bağın serbestlenmesinin penise ya da cinsel fonksiyonlara bir zararı yoktur. Penisin ereksiyondaki dikliği bu bağın serbestlenmesine bağlı zarar görmez. Bu bağın tamamının serbestleştirilmesi de daha eskiden daha sık uygulanmıştır.

Ancak bağın tamamının serbestleştirilmesi ekstra uzama sağlamamaktadır. Bu nedenle günümüzde bağın tamamının serbestleştirilmesi önerilmez.

Penis Uzatma Ameliyatının Mantığı Nedir?

Penis uzatma ameliyatı ile penisin kasık içinde bulunan ve leğen kemiğine bağlı olan gömülü kısmı serbestlenir. Bu serbestleme ile penisin gömülü kısmı adeta kayarak dışarı çıkar ve penisin görünen kısmı uzar, penisin erektil dokusunda gerçek bir uzama sağlanmaz.

Bu ameliyat ile ne kadar uzama elde edileceği penisin derin asıcı bağının ne kadar gelişmiş olduğuna ve penisin büyüklüğüne bağlıdır. Bu bağ ne kadar gelişmiş ise uzama o kadar fazla olur. Bu bağ derinde olduğu için ameliyat öncesinde palpasyonla (dokunarak) bu bağın ne kadar gelişmiş olduğunu anlamak mümkün değildir.

Yine bu bağın leğen kemiğinin altında bulunması nedeni ile ultrasonla ideal şekilde değerlendirmek mümkün değildir.

Penis Uzatma Ameliyatları İle Ne Kadar Uzama Sağlanabilir?

Penis uzatma ameliyatları ile elde edilen uzama kişiden kişiye değişir. Bu ameliyatlarla elde edilebilecek uzama birçok faktöre bağlıdır. Bu değişkenliğin sebebi kişilerin anatomik yapıları ve kasık bölgesindeki yağlanma farklılıkları ve iyileşme esnasında verdikleri reaksiyonlar arasındaki farklardan kaynaklanır.

Genellikle, kişilerin kasık bölgelerinde yağlanma fazla ise, penisin asıcı bağı gelişmişse ve penis boyu çok küçük değilse daha fazla uzama sağlanır. Penis büyütücü ameliyatlarında elde edilen uzamama miktarı genellikle 2-3 cm dir, uygun anatomik yapıdaki bazı kişlerde 3.5 cm olabilir. Ancak bu rakamların üzerindeki uzamalar gerçekçi değildir. Bu uzama esas olarak inmiş halde ölçülerdir ve ereksiyon halindeki fark daha azdır.

Penis Büyütme Ameliyatları

Bu ameliyatla hem penis boyunda uzama hem de penis kalınlığında artış elde edilir. Penis büyütücü ameliyatında ilk olarak eğer kasıkta yağlanma varsa kasık bölgesinden yağ alınır.

Ardından kasık bölgesinden girilen küçük bir kesi ile penisin yüzeyel bağları ve derin asıcı bağları serbestleştirilir ve böylece uzama sağlanır. Ardından kasık ya da karından alınan yağ saflaştırılıp, enjekte edilerek kalınlaştırma yapılır. Yağ enjeksiyonu çok küçük deliklerden uygulanır.

Aslında penis büyütme ameliyatında penisin üzerinde kesi yoktur. Kasık bölgesinde yaklaşık 4 cm lik kibar bir kesi ile yapılır. Eğer perdeli skrotum(perdeli penis) varsa bu bölgedeki perde oluşturan deri dokusu serbestleştirilir.
Başarılı ameliyat edilen vakalarda ve ameliyat sonrası tavsiyelere uyulan durumlarda elde edilen kazanım genellikle 2-3 cm arasıdır. Bazı anatomik yapısı uygun olan hastalarda uzamama 3.5 cm yi bulabilir.

Kasık bölgesinde belirgin yağlanması olan kişilerde yağların alınması penisi olduğundan daha uzun gösterir. Penis büyütücü ameliyatlarında elde edilen uzama esas olarak inmiş haldedir ve ereksiyon haline daha az yansır.

Penis kalınlaştırma ile elde edilen kalınlık artışı kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama penis çevresinin % 25-35 arasında değişebilir. Bu artış hem inmiş durumda hem de ereksiyonda görülür. Bu verilen oran ameliyattan sonraki erken dönem değil, ödemler geçtikten sonra ortaya çıkan kalınlaşmadır. Ameliyattan hemen sonra penis ödemli olduğu için çok kalın görünür. Ödemler geçtikçe (2-3 hafta) penisin gerçek kalınlığı ortaya çıkar.

Bütün ameliyatlar gibi penis büyütücü ameliyatlarının da kendine ait riskleri vardır. Kanama, enfeksiyon, dikiş açılması gibi genel ameliyat riskleri nadiren (%1) görülebilir. Bunlara ek olarak yağ enjeksiyonuna bağlı hafif asimetriler veya yağ toplanması erken dönemde görülebilir. Bunlar genellikle kendiliğinden düzelir ya da küçük müdahelelerle düzeltilebilir.

Penis büyütücü ameliyatları cinsel isteği etkilemez, ereksiyon kalitesi değişmez, bununla birlikte ameliyat olan kişilerde özgüven artışı olur.

Penis büyütme uzun yıllardır yapılan, güvenli bir ameliyattır. Yabancı bir cisim ya da madde kullanılmadığı için komplikasyon oranı düşüktür, iyileşme hızlıdır. Zannedilenin aksine çok ağrılı değildir. Ağrı daha çok yağ alınan bölgelerde ilk bir kaç gün hissedilir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır

Penis büyütme ameliyathane ortamında, genel veya spinal anestezi altında yapılır. Ameliyatın süresi ortalama 2 saattir. Aynı gün taburcu olunabilir. İstenilirse hastanede 1 gece yatılabilir. Ağrılı bir ameliyat değildir. Peniste ağrı hemen hemen hiç olmaz. Sadece yağ alınan yerlerde ilk 2-3 gün hafif sızlama olabilir. Kasıktaki kesi küçüktür. Kıllar uzadığında iz belli olmaz. Eriyen dikişler kullanılır ve alınacak dikiş yoktur. Hastaların ameliyattan sonra evde pansuman yapmalarına gerek yoktur. Eğer perdeli penis müdahalesi yapıldıysa o bölgenin antiseptik spreylerle basitçe temizlenmesi yeterli olur.

Penis Büyütme Ameliyatı Öncesi

Ameliyat öncesi eğer aspirin kullanılıyorsa 10 gün önce kesmek gerekir. Herbal bitki çayları ve diğer kan sulandırıcı ilaç olmayan ürünler ameliyattan en az 7-10 gün önce kesilmelidir. Ameliyat öncesi E vitamini kullanmak, çok fazla sarımsak tüketmek tavsiye edilmez çünkü kanamaya neden olabilir. Ameliyat öncesinde çok ağır diyet yapmanız tavsiye edilmez. Ağır diyetler iyileşmeyi yavaşlatabilir. Eğer ameliyat öncesinde grip veya nezle gibi bir durumunuz varsa mutlaka doktorunuza haber vermelisiniz.
Ameliyattan 2 hafta öncesinden itibaren sigara içmemek faydalıdır. Sigara hem yara iyileşmesini yavaşlatır daha da önemlisi yağın tutma oranını azaltır. Ameliyattan sonra da 2 hafta sigara içilmezse yağ enjeksiyonu başarısı artar.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası

Ameliyat sonrası 2 gün gevşek sargı uygulanır. 2 gün sonra pansumana gerek yoktur. Açık kalabilir. Duş alınabilir. Ameliyat sonrası hemen idrar yapılabilir. İdrar yapmaya bir engel yoktur. Masa başı işlerde ameliyattan 2 gün sonra çalışmaya başlanabilir. Ağır işlerde bu süre uzayabilir. Alınacak dikiş yoktur. Ameliyattan 2 hafta sonra tempolu yürüyüş yapılabilir. 3 hafta sonra spora başlanabilir. Ameliyattan sonra penisteki şişliğin 15 günde çoğu inmiş olur. Ameliyattan sonra 2 hafta sigara içmemek iyileşmeyi hızlandırır ve yağın tutmasını artırarak kalınlaşmanın daha iyi olmasını sağlar. Ameliyattan sonra 4 hafta cinsel ilişkide bulunmamak gerekir.

Siz sorun biz cevaplayalım!

  İLETİŞİM

  İletişim için aşağıdaki telefon numarasından veya whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

  0533 400 82 40

  Ameliyatsız Penis Büyütme Mümkün mü?

  Penis Ameliyatlarında Ne Gibi Sorunlar Olur?

  Penis Büyütme Ameliyatından Sonraki Dönem

  Penis Ameliyatlarından Önce Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  Günümüzde Penis Kalınlaştırma Nasıl Yapılmaktadır?

  Penis Büyütmeye Bağlı Ne Kadar Uzama Elde Edilir?

  Penis Büyütme Ameliyatları Ağrılı mıdır?

  Penis Büyütme Ameliyatı Nedir?

  Penis Büyütme Ameliyatında İz Kalır mı?

  Penis Uzatma Ameliyatı Nedir ve Nasıl Yapılır?

  Penis Ameliyatlarında Ne Gibi Sorunlar Olur? Komplikasyonlar Nelerdir?

  Penis Büyütmeye Bağlı Ne Kadar Uzama Elde Edilir? 2

  Penis Büyütme Ameliyatından Sonraki Dönem Nasıldır?

  Hasta Yorumları

  candan hocama gomulu penis deri gerdirme buyutme ve kalinlastirma islemi yaptirdim hicbir aci hissetmedim cok basarili gecti bir gece hastanede kaldim ve umdugumdan bam baska oldu ve inanamadim candan hocami tavsiye eder butun ekip arkadaslarina ve hocama tsk ederim beni bastan yaratti ozguvenim yasama sevinci geldi hocami hic bir zaman unutmucam

  T.A

  Candan hoca ile tanışmamız internet vasıtasıyla oldu 1 ay önce penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı oldum kendisi ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim çekinmeden bu ekibe güvenin

  İ… G…

  Meraba kolay gelsin Ben doc beyden cok tesekür etmek istedim gercekten cok iyi bi is yapti her sey süper cok cok selamlar

  D… K…

  Yaklaşık 5 ay önce ameliyat oldum Candan beyin hasta yaklaşımı ve bu konudaki tutumu çok başarılıydı keza ameliyatımda çok başarılı geçti hem normal hemde ereksiyon halinde ciddi uzama ve kalınlaşma gerçekleşti ve bu cinsel özgüvenimi ciddi anlamda olumlu etkiledi eğer penis büyütme ameliyatı olmak istiyorsanız Candan hocayı şiddetle tavsiye ediyorum.

  C… T…

  Pandemi sürecinde çekinerek gittiğim, ancak kibar insanların karşıladığı nezih bir klinikte öngörüşmeden sonra, yapılan operasyondan biraz detay vereceğim ama, öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. 20 gün önce penis kalınlaştırma operasyonu yapan Candan bey ve değerli ekibine.. aslında ciddi bir sorunum olmamasına rağmen (estetik takıntısı diyelim) sadece penis kalınlaştırma operasyonu yapıldı. Hastane ameliyathanesinde yaklaşık 1.5 yada 2 saat süren bir işlem, belden uyuşturuldum, operasyon sonrası 4 yada 5 saat kadar bir odada dinlendim uyuşukluğun etkisi geçtikten sonra aracımla hastaneden çıkıp evime döndüm.. 2 gün küçük tuvaleti yaparken (sonda yüzünden ) biraz yanma acısı duydum 2.günün sonunda penis sargısını çıkardım.antibiyotik ve ağrıkesicilerle bir hafta kadar dikkatli davranıp ve bol giysilerle dinlendim, 10, 15 günün sonunda ödem nerdeyse tamamen kayboldu..sonuç, gövdesi kafa kısmından ince olan penis normal görüntüye kavuştu. yani daha hacimli hale geldi ve süreç normale döndü.. şuan hiçbir şekil bozukluğu görmüyorum ve peniste herhandi bir hissizlik hissetmiyorum, yani bu operasyonun korkulacak bir yanı yok. yalnızca,tatil yada dinlenme dönemine denk getirmek gerek.. dr, birkaç gün daha cinsel pehriz önerdi..önerileri uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.bu operasyonda emeği geçen ve rahat hissettiren ameliyat ekibine;tabiki öncelikle bu hassas işlemin heykeltraş’ı candan bey’e çok teşekkür ediyorum.saygılar..

  k…. i…

  Candan bey diger doktorlardan cok farkli dürüst güvenilir bi hekim dir olacakları olmayacakları dürüst bi sekilde anlatiyor ameliyat olalı nerdeyse 3 ay oldu sonuclarindan cok memnun kaldım dürüst ve güvenilir bir hekim arayişdasiniz candan bey de emin ellerdesiniz

  S….. A…..

  Candan bey diğerlerinden farklı gerçekçi ve herşeyi dürüst bir şekilde söylüyor ameliyat oldum ufak ağrılarım oldu bunlar çok normal... boyut ve kalınlaştırma beklentilerimin üstünde oldu hocama teşekkür ederim..

  T…. V….

  Candan hocam ile epeydir görüşme halindeydik benim için zor bir karardı ve ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat olalım 3 ay oldu hocama gerçekten çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardı 🙂

  Y…… C…..

  İletişime geçmek için çekinmeyin!

  Talep, görüş ve önerilerinizi iletmek için bize ulaşabilirsiniz.

  × Whatsapp