Penis Büyütme Mümkün müdür?

Penis Büyütme Mümkün müdür?

Penis Büyütme; Cinsel ilişkilerde sorun yaşayan erkeklerden çoğu bu sorunun penislerinin küçüklüğünden kaynaklandığını düşünmekte ve bu yüzden internette ‘’penis büyütme mümkün müdür?’’ sorularını sormaktalar.

Normal bir insanda penis uzunluğu, gevşek olduğunda 6 ile 7 cm arasında, ereksiyon halinde ise 13 ile 15 cm normal sayılmaktadır. Penis boyutları yaş, kilo, ırk ve kişilere göre değişiklik göstermektedir. Genelde uzun ve kalın olan penislerin cinsel ilişkide daha fazla tatmin sağladığı düşünülmektedir.

Normal şartlarda ise 10 cm ve üstü cinsel ilişki için yeterli olan penis uzunluğu olarak kabul edilmektedir. Birçok internet sitesinde penis büyütücü başlığı altında satılan ilaç ve vakum aletlerinin ise bu konuda bir etkisi olmadığı, sadece geçici kalınlaşma sağladığı (aşırı kan dolmasından dolayı) tespit edilmiştir. Ayrıca, bu yöntemlerin zararlı olduğu da belirtilmektedir.

Penis Büyütme İşlemi Ne Zaman Gerekli Olmaktadır?

Penis büyütme işlemleri ancak penisin uzunluğunun ve kalınlığının standart ölçülerin altında olduğunda veya bu ölçüler  normal sınırlarda olduğunda ve daha büyük ölçüler istendiğinde, penis büyütme operasyonları yapılmaktadır. Özellikle cinsel ilişkilerde yaşanan penisin boyutundan kaynaklanan sorunlar, penisin kalınlaştırılması ile daha etkin olarak çözülmektedir.

Penis Büyütme İşlemlerinde Kullanılan Cerrahi Teknikler Nelerdir?

Günümüzde penis büyütme işlemlerinde en etkin kullanılan yöntem, cerrahi operasyonlar olarak kabul edilmektedir. Cerrahi operasyon dışındaki yöntemler büyüme sağlamamaktadır. Cerrahi operasyonla penisin kök bölgesinde gömülü olan kısmın bağı kesilmekte ve gömülü kısım normal görünen bölüme eklenmiş olmaktadır.

Bu yöntemle % 10-15’e yakın uzatma sağlanabilmektedir. Bir diğer yöntem olarak ise özellikle kilolu kişilerde, kasıkta biriken yağlardan dolayı penisin iç kısma gömülme olayında, bu yağların alınması ile uzama sağlanmaktadır.

Penis büyütme ameliyatları günümüzde güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Penis büyütme ameliyatı hakkında bilmek istediğiniz ve aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hasta Yorumları

candan hocama gomulu penis deri gerdirme buyutme ve kalinlastirma islemi yaptirdim hicbir aci hissetmedim cok basarili gecti bir gece hastanede kaldim ve umdugumdan bam baska oldu ve inanamadim candan hocami tavsiye eder butun ekip arkadaslarina ve hocama tsk ederim beni bastan yaratti ozguvenim yasama sevinci geldi hocami hic bir zaman unutmucam

T.A

Candan hoca ile tanışmamız internet vasıtasıyla oldu 1 ay önce penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı oldum kendisi ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim çekinmeden bu ekibe güvenin

İ… G…

Meraba kolay gelsin Ben doc beyden cok tesekür etmek istedim gercekten cok iyi bi is yapti her sey süper cok cok selamlar

D… K…

Yaklaşık 5 ay önce ameliyat oldum Candan beyin hasta yaklaşımı ve bu konudaki tutumu çok başarılıydı keza ameliyatımda çok başarılı geçti hem normal hemde ereksiyon halinde ciddi uzama ve kalınlaşma gerçekleşti ve bu cinsel özgüvenimi ciddi anlamda olumlu etkiledi eğer penis büyütme ameliyatı olmak istiyorsanız Candan hocayı şiddetle tavsiye ediyorum.

C… T…

Pandemi sürecinde çekinerek gittiğim, ancak kibar insanların karşıladığı nezih bir klinikte öngörüşmeden sonra, yapılan operasyondan biraz detay vereceğim ama, öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. 20 gün önce penis kalınlaştırma operasyonu yapan Candan bey ve değerli ekibine.. aslında ciddi bir sorunum olmamasına rağmen (estetik takıntısı diyelim) sadece penis kalınlaştırma operasyonu yapıldı. Hastane ameliyathanesinde yaklaşık 1.5 yada 2 saat süren bir işlem, belden uyuşturuldum, operasyon sonrası 4 yada 5 saat kadar bir odada dinlendim uyuşukluğun etkisi geçtikten sonra aracımla hastaneden çıkıp evime döndüm.. 2 gün küçük tuvaleti yaparken (sonda yüzünden ) biraz yanma acısı duydum 2.günün sonunda penis sargısını çıkardım.antibiyotik ve ağrıkesicilerle bir hafta kadar dikkatli davranıp ve bol giysilerle dinlendim, 10, 15 günün sonunda ödem nerdeyse tamamen kayboldu..sonuç, gövdesi kafa kısmından ince olan penis normal görüntüye kavuştu. yani daha hacimli hale geldi ve süreç normale döndü.. şuan hiçbir şekil bozukluğu görmüyorum ve peniste herhandi bir hissizlik hissetmiyorum, yani bu operasyonun korkulacak bir yanı yok. yalnızca,tatil yada dinlenme dönemine denk getirmek gerek.. dr, birkaç gün daha cinsel pehriz önerdi..önerileri uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.bu operasyonda emeği geçen ve rahat hissettiren ameliyat ekibine;tabiki öncelikle bu hassas işlemin heykeltraş’ı candan bey’e çok teşekkür ediyorum.saygılar..

k…. i…

Candan bey diger doktorlardan cok farkli dürüst güvenilir bi hekim dir olacakları olmayacakları dürüst bi sekilde anlatiyor ameliyat olalı nerdeyse 3 ay oldu sonuclarindan cok memnun kaldım dürüst ve güvenilir bir hekim arayişdasiniz candan bey de emin ellerdesiniz

S….. A…..

Candan bey diğerlerinden farklı gerçekçi ve herşeyi dürüst bir şekilde söylüyor ameliyat oldum ufak ağrılarım oldu bunlar çok normal... boyut ve kalınlaştırma beklentilerimin üstünde oldu hocama teşekkür ederim..

T…. V….

Candan hocam ile epeydir görüşme halindeydik benim için zor bir karardı ve ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat olalım 3 ay oldu hocama gerçekten çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardı 🙂

Y…… C…..