Penis Büyütme Yapan Doktorlar

Penis Büyütme Yapan Doktorlar

Penis Büyütme; Erkeklerin, en büyük cinsel sorunlarından biri  de penis büyüklüğünün yeterli büyüklükte ve kalınlıkta olmadığı düşüncesidir. Genelde erkekler cinsel birleşme sırasında karşı cinsi memnun edemeyeceğini düşünerek, psikolojik bir travma yaşayabilir.

Günümüzde tıbbın ilerlemesi ve penis büyüten uzman doktorlar tarafından penis büyütme güvenle yapılmaktadır. Penis büyütme yapan doktorlar bu ameliyatları başarı ile yaparak hastaların bu konudaki problemlerine çözüm getirmektedirler.

İnternete girdiğinizde penis büyütme ile ilgili bir çok bitkisel ilaçlar, cihaz ve aletler kullanarak penis büyütme, penisin kan basıncını artırıcı ilaç tedavisi ile penis büyütme için çeşitli egzersizlere rastlanmaktadır.

Ancak maalesef zannedilenin aksine bu yöntemlerin hiçbiri işe yaramaz. İnternette penis büyütme yapan doktorlara ulaşmak ve iletişim kurmak çok daha mantıklı olacaktır çünkü bilinmelidir ki penis büyütmenin tek yolu penis büyütme ameliyatlarıdır.

Penis Büyütme Ameliyatı Hakkında

Ameliyat ile penis büyütmek, penisin büyüklüğünün kişiye yetersiz geldiği ve bu konuda problem yaşayan kişilere önerdiğimiz bir ameliyattır. Bu ameliyat yaklaşık olarak 2 saat civarı sürmektedir. Ameliyat sonrası ağrı çok az olur, genellikle sadece yağ alınan bölgelerde olur.

Basit  ağrı kesici ilaçlar ağrıyı dindirmek için yeterli olacaktır. Penis büyütme ameliyatından sonra 2 (iki) gün pansuman yapmak gerekmektedir. Ameliyattan hemen sonra idrar yapılabilir ve ameliyattan 2 (iki) gün sonra duş alınabilir.

Penis büyütmeden 1-2 gün sonra hastalar işe ve normal hayatlarına dönebilir. Ağır işlerde çalışanlar için bu süre uzayabilir. Ameliyattan sonra 4 hafta boyunca cinsel ilişkiye girmemek sağlıklı bir iyileşme için gereklidir.

Penis büyütmek ya da penis büyütme yapan doktorlar ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hasta Yorumları

candan hocama gomulu penis deri gerdirme buyutme ve kalinlastirma islemi yaptirdim hicbir aci hissetmedim cok basarili gecti bir gece hastanede kaldim ve umdugumdan bam baska oldu ve inanamadim candan hocami tavsiye eder butun ekip arkadaslarina ve hocama tsk ederim beni bastan yaratti ozguvenim yasama sevinci geldi hocami hic bir zaman unutmucam

T.A

Candan hoca ile tanışmamız internet vasıtasıyla oldu 1 ay önce penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı oldum kendisi ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim çekinmeden bu ekibe güvenin

İ… G…

Meraba kolay gelsin Ben doc beyden cok tesekür etmek istedim gercekten cok iyi bi is yapti her sey süper cok cok selamlar

D… K…

Yaklaşık 5 ay önce ameliyat oldum Candan beyin hasta yaklaşımı ve bu konudaki tutumu çok başarılıydı keza ameliyatımda çok başarılı geçti hem normal hemde ereksiyon halinde ciddi uzama ve kalınlaşma gerçekleşti ve bu cinsel özgüvenimi ciddi anlamda olumlu etkiledi eğer penis büyütme ameliyatı olmak istiyorsanız Candan hocayı şiddetle tavsiye ediyorum.

C… T…

Pandemi sürecinde çekinerek gittiğim, ancak kibar insanların karşıladığı nezih bir klinikte öngörüşmeden sonra, yapılan operasyondan biraz detay vereceğim ama, öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. 20 gün önce penis kalınlaştırma operasyonu yapan Candan bey ve değerli ekibine.. aslında ciddi bir sorunum olmamasına rağmen (estetik takıntısı diyelim) sadece penis kalınlaştırma operasyonu yapıldı. Hastane ameliyathanesinde yaklaşık 1.5 yada 2 saat süren bir işlem, belden uyuşturuldum, operasyon sonrası 4 yada 5 saat kadar bir odada dinlendim uyuşukluğun etkisi geçtikten sonra aracımla hastaneden çıkıp evime döndüm.. 2 gün küçük tuvaleti yaparken (sonda yüzünden ) biraz yanma acısı duydum 2.günün sonunda penis sargısını çıkardım.antibiyotik ve ağrıkesicilerle bir hafta kadar dikkatli davranıp ve bol giysilerle dinlendim, 10, 15 günün sonunda ödem nerdeyse tamamen kayboldu..sonuç, gövdesi kafa kısmından ince olan penis normal görüntüye kavuştu. yani daha hacimli hale geldi ve süreç normale döndü.. şuan hiçbir şekil bozukluğu görmüyorum ve peniste herhandi bir hissizlik hissetmiyorum, yani bu operasyonun korkulacak bir yanı yok. yalnızca,tatil yada dinlenme dönemine denk getirmek gerek.. dr, birkaç gün daha cinsel pehriz önerdi..önerileri uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.bu operasyonda emeği geçen ve rahat hissettiren ameliyat ekibine;tabiki öncelikle bu hassas işlemin heykeltraş’ı candan bey’e çok teşekkür ediyorum.saygılar..

k…. i…

Candan bey diger doktorlardan cok farkli dürüst güvenilir bi hekim dir olacakları olmayacakları dürüst bi sekilde anlatiyor ameliyat olalı nerdeyse 3 ay oldu sonuclarindan cok memnun kaldım dürüst ve güvenilir bir hekim arayişdasiniz candan bey de emin ellerdesiniz

S….. A…..

Candan bey diğerlerinden farklı gerçekçi ve herşeyi dürüst bir şekilde söylüyor ameliyat oldum ufak ağrılarım oldu bunlar çok normal... boyut ve kalınlaştırma beklentilerimin üstünde oldu hocama teşekkür ederim..

T…. V….

Candan hocam ile epeydir görüşme halindeydik benim için zor bir karardı ve ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat olalım 3 ay oldu hocama gerçekten çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardı 🙂

Y…… C…..