Penis Kalınlaştırma Ameliyatı İzmir

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı İzmir

Penis Kalınlaştırma; Penis büyüklüğü değerlendirilirken, penis kalınlığı ve penis boyu beraber değerlendirilir. Cinsel fonksiyonlar açısından değerlendirildiğinde karşı cins için penis kalınlığı penis boyundan daha önemlidir.

Penis boyutlarının küçük olması ve özellikle ince olması cinsel problemlere yol açabilmektedir. Bu cinsel problemler zamanla erkeklerde psikolojik olarak sorunlara da yol açabilmektedir. Penis kalınlaştırma izmir de sık yapılan cinsel estetik ameliyatlardandır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatı Nasıl Yapılıyor?

Penis kalınlaştırmada hem genel hem de lokal anestezi ile yapılabilse de hasta konforu için genel anestezi yani narkoz ile yapılması önerilir.

Eskiden beri, penis kalınlaştırma amacıyla birçok yöntem  uygulanmıştır. Bu yöntemler açık ameliyatlar ve yağ enjeksiyonu olarak iki ana grupta toplanabilir. Açık ameliyatlar, penis gövdesi derisinin altına canlı veya yapay doku parçaları yerleştirilmesi ile yapılır.

Penis gövdesi olarak tabir edilen kısım penis başından penis köküne kadar olan kısımdır. Bu açık ameliyatlarda çok fazla komplikasyon gelişmesi, iyileşme süresinin uzun olması  nedenleri ile günümüzde artık tercih edilmemektedir. Yağ enjeksiyonu ise uzun yıllardır uygulanan bir tekniktir. Özellikle son 10 yılda tekniğin geliştirilmesi ve daha iyi aletlerin kullanılması ile yağ enjeksiyonu son derece güvenilir bir teknik olmuştur.

Yağ enjeksiyonunun güvenilir bir teknik olması, bir kesi yapmadan kapalı bir şekilde yapılabilmesi ve az travmatik bir yöntem olması, popüler bir yöntem olmasını sağlamıştır. Bu nedenle günümüzde penis kalınlaştırmada yağ enjeksiyonu ile yapılmaktadır.

Penis kalınlaştırma ameliyatı için liposuction yöntemi ile vücuttan alınan yağlar süzülerek saflaştırıldıktan sonra birçok noktadan penis gövdesine enjekte edilir. Bu enjeksiyon ehil ellerde yapılırsa son derece güvenlidir. Ancak özensiz yapılırsa peniste belirgin şekil bozuklukları oluşabilir.

Penis kalınlaştırmanın ortalama 1-1,5 saat sürer. Ağrılı değildir. Yağ alınan yerlerde bir kaç gün sızı olur. Ameliyat sonrası ilk başta ödemli olsa da bu ödemlerin %85 i 15 gün içerisinde  geçer.

Ameliyat sonrası işe dönüş 1-2 gündür. Ameliyat sonrasında en az 3 hafta cinsel ilişkiye girmemek gerekir. Aksi halde yağlar tutmaz.

Penis kalınlaştırmanın İzmir deki kliniğimizde sık yapılan güvenli bir uygulamadır. Bu konuda merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hasta Yorumları

candan hocama gomulu penis deri gerdirme buyutme ve kalinlastirma islemi yaptirdim hicbir aci hissetmedim cok basarili gecti bir gece hastanede kaldim ve umdugumdan bam baska oldu ve inanamadim candan hocami tavsiye eder butun ekip arkadaslarina ve hocama tsk ederim beni bastan yaratti ozguvenim yasama sevinci geldi hocami hic bir zaman unutmucam

T.A

Candan hoca ile tanışmamız internet vasıtasıyla oldu 1 ay önce penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı oldum kendisi ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim çekinmeden bu ekibe güvenin

İ… G…

Meraba kolay gelsin Ben doc beyden cok tesekür etmek istedim gercekten cok iyi bi is yapti her sey süper cok cok selamlar

D… K…

Yaklaşık 5 ay önce ameliyat oldum Candan beyin hasta yaklaşımı ve bu konudaki tutumu çok başarılıydı keza ameliyatımda çok başarılı geçti hem normal hemde ereksiyon halinde ciddi uzama ve kalınlaşma gerçekleşti ve bu cinsel özgüvenimi ciddi anlamda olumlu etkiledi eğer penis büyütme ameliyatı olmak istiyorsanız Candan hocayı şiddetle tavsiye ediyorum.

C… T…

Pandemi sürecinde çekinerek gittiğim, ancak kibar insanların karşıladığı nezih bir klinikte öngörüşmeden sonra, yapılan operasyondan biraz detay vereceğim ama, öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. 20 gün önce penis kalınlaştırma operasyonu yapan Candan bey ve değerli ekibine.. aslında ciddi bir sorunum olmamasına rağmen (estetik takıntısı diyelim) sadece penis kalınlaştırma operasyonu yapıldı. Hastane ameliyathanesinde yaklaşık 1.5 yada 2 saat süren bir işlem, belden uyuşturuldum, operasyon sonrası 4 yada 5 saat kadar bir odada dinlendim uyuşukluğun etkisi geçtikten sonra aracımla hastaneden çıkıp evime döndüm.. 2 gün küçük tuvaleti yaparken (sonda yüzünden ) biraz yanma acısı duydum 2.günün sonunda penis sargısını çıkardım.antibiyotik ve ağrıkesicilerle bir hafta kadar dikkatli davranıp ve bol giysilerle dinlendim, 10, 15 günün sonunda ödem nerdeyse tamamen kayboldu..sonuç, gövdesi kafa kısmından ince olan penis normal görüntüye kavuştu. yani daha hacimli hale geldi ve süreç normale döndü.. şuan hiçbir şekil bozukluğu görmüyorum ve peniste herhandi bir hissizlik hissetmiyorum, yani bu operasyonun korkulacak bir yanı yok. yalnızca,tatil yada dinlenme dönemine denk getirmek gerek.. dr, birkaç gün daha cinsel pehriz önerdi..önerileri uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.bu operasyonda emeği geçen ve rahat hissettiren ameliyat ekibine;tabiki öncelikle bu hassas işlemin heykeltraş’ı candan bey’e çok teşekkür ediyorum.saygılar..

k…. i…

Candan bey diger doktorlardan cok farkli dürüst güvenilir bi hekim dir olacakları olmayacakları dürüst bi sekilde anlatiyor ameliyat olalı nerdeyse 3 ay oldu sonuclarindan cok memnun kaldım dürüst ve güvenilir bir hekim arayişdasiniz candan bey de emin ellerdesiniz

S….. A…..

Candan bey diğerlerinden farklı gerçekçi ve herşeyi dürüst bir şekilde söylüyor ameliyat oldum ufak ağrılarım oldu bunlar çok normal... boyut ve kalınlaştırma beklentilerimin üstünde oldu hocama teşekkür ederim..

T…. V….

Candan hocam ile epeydir görüşme halindeydik benim için zor bir karardı ve ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat olalım 3 ay oldu hocama gerçekten çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardı 🙂

Y…… C…..