Penis Kalınlaştırma (Ankara)

Penis Kalınlaştırma (Ankara)

Penis Kalınlaştırma; Erkeklerin genellikle penis boylarından endişe duydukları bilinen bir gerçek… Erkeklerde penis boyu ne kadar büyük olursa partnerlerini o derece memnun edecekleri yönünde bir algı bulunuyor. Ancak penis boyu büyük olan erkekler, partnerlerini kesin olarak mutlu edebilirler mi?

Bu soruya verilecek yanıt aslında cinselliğin karşılıklı yürütülmesi ve çiftlerin karşılıklı zevk alma özellikleri göz önünde bulundurulduğunda penis boyunun yeterli bir unsur olmadığı söylenebilir.

Bu duruma ek olarak erkekler arasında penis boyutu kalın olan çiftlerin daha mutlu ve daha kaliteli bir cinsel yaşam sürdüğüne inanılıyor. Ancak penisin kalın olması da çiftlerin kaliteli bir birliktelik yaşayabilmeleri için tek başına yeterli değildir.

Yapılan tüm bu açıklamalara rağmen yine de erkeklerin penislerinin kalınlığı noktasında tedirginlik duydukları biliniyor. Peki, penis kalınlaştırma yönelik bir ameliyat yapılıyor mu? Erkekler tarafından çokça sorulan bu soruya penisin kalınlaştırılmasına yönelik bazı işlemler yapılır, diyerek cevaplayabiliriz.

Penis Kalınlaştırma Teknikleri

Penisin kalınlaştırma teknikleri nelerdir? Sorusu birçok erkek tarafından merak ediliyor. Penisin kalınlaştırılması için iki farklı teknik uygulanıyor. Bu yöntemlerden birincisini; yağ enjeksiyonu oluştururken ikinci yöntemi hyaluronik asit enjeksiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Bunlardan yağ enjeksiyonu ameliyatlı uygulama olup kalıcıdır.

Hyaluronik asit enjeksiyonu ise ameliyatsız olup, yılda 1 tekrarlanması gerekir. Penis kalınlaştırmak bir kez mi yapılır? Penisin kalınlaştırılma ameliyatından sonra elde edilen kalınlık çoğu zaman tatmin edicidir. Ancak daha fazla kalınlaşma isteyen hastlara 6 ay sonra 2ç ameliyatı olabilirler. kez de bu operasyonu gerçekleştirebilirler.

Penis Kalınlaştırma Kesin Sonuç Verir mi?

Penis kalınlaştırma teknikleri olumlu sonuç verir mi? Bu soruyu şu şekilde cevaplayabiliriz. Penis kalınlaştırmanın teknikleri incelendiğinde günümüzde penis kalınlaştırmak yağ enjeksiyonu ile yapılmaktadır.  Penis kalınlaştırmanın sonrasında %20-30 arasında değişen kalınlık artışı elde edilmektedir.

Ameliyattan sonra ilk 15 gün ödemlidir. 15 günden sonra ödem azalmaya başlar. Genellikle 2 ay sonrasında kalan kalınlık artışı kalıcı kabul edilir. Ameliyattan sonra 3 hafta cinsel ilişkiye girilmemeli ve mastürbasyon yapılmamamladır.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatını Kimler Olabilir?

Penis kalınlaştırmak kimlerin yapabileceği de insanlar tarafından merak edilir. Penis kalınlaştırmaya girmek isteyen kişinin on sekiz yaşından büyük olması gerekiyor. On sekiz yaşından küçük bireyler bu ameliyatı yaptırabilirler mi? On sekiz yaşından küçük bireylerin penis kalınlaştırma ameliyatı yaptıramıyorlar.

Penis kalınlığından rahatsızlık duyan kişiler 50 yaşın üzerinde ise bu ameliyatı olabilirler mi? Elli yaşından büyük olmasına rağmen penis kalınlığından rahatsızlık duyan erkekler de bu ameliyatı olabilirler. Bu ameliyat için yaş sınırlaması yoktur.

Yağ Enjeksiyonu ile Penis Kalınlaştırılır mı?

Penis kalınlaştırmanın teknikleri arasında yağ enjeksiyonu yöntemi  günümüzde en sık kullanılan, yan etki ve komplikasyonların en az olduğu tekniktir. Yağ enjeksiyonu yöntemi nasıl uygulanır? Yağ enjeksiyonu yöntemi; karın bölgesinde bel bölgesinde ve kalçada bulunan yağ hücrelerinin liposuction yöntemi ile alınması gerekiyor. Ardından ince yapıda bulunan kanül ile yağ hücreleri dengeli bir şekilde penis çevresine enjekte edilmektedir.

Hyaluronik Asit Dolgusu Tekniği Nedir?

Erkeklik organının kalınlaştırılması için kullanılan bir diğer yöntemde hyaluronik asit dolgusu tekniği olarak biliniyor. Penis bölgesine yine iğne ucu yardımıyla hyaluronik asit enjekte edilir. Penis bölgesine enjekte edilen hyaluronik asit vücuda zararlı mı?

İğne ucu ile vücuda enjekte edilen hyaluronik asit vücutta bulunduğu için herhangi bir zararı bulunmuyor. Hyaluronik asit yöntemiyle penis ne kadar kalınlaşır? Uzmanlar tarafından uygulanan bu teknik sayesinde bireylerin penislerinde yapılan miktarla doğru orantılı olarak kalınlaşma elde edilir. Ancak dolguların etki süresi 1 yıldır.

Hasta Yorumları

candan hocama gomulu penis deri gerdirme buyutme ve kalinlastirma islemi yaptirdim hicbir aci hissetmedim cok basarili gecti bir gece hastanede kaldim ve umdugumdan bam baska oldu ve inanamadim candan hocami tavsiye eder butun ekip arkadaslarina ve hocama tsk ederim beni bastan yaratti ozguvenim yasama sevinci geldi hocami hic bir zaman unutmucam

T.A

Candan hoca ile tanışmamız internet vasıtasıyla oldu 1 ay önce penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı oldum kendisi ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim çekinmeden bu ekibe güvenin

İ… G…

Meraba kolay gelsin Ben doc beyden cok tesekür etmek istedim gercekten cok iyi bi is yapti her sey süper cok cok selamlar

D… K…

Yaklaşık 5 ay önce ameliyat oldum Candan beyin hasta yaklaşımı ve bu konudaki tutumu çok başarılıydı keza ameliyatımda çok başarılı geçti hem normal hemde ereksiyon halinde ciddi uzama ve kalınlaşma gerçekleşti ve bu cinsel özgüvenimi ciddi anlamda olumlu etkiledi eğer penis büyütme ameliyatı olmak istiyorsanız Candan hocayı şiddetle tavsiye ediyorum.

C… T…

Pandemi sürecinde çekinerek gittiğim, ancak kibar insanların karşıladığı nezih bir klinikte öngörüşmeden sonra, yapılan operasyondan biraz detay vereceğim ama, öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. 20 gün önce penis kalınlaştırma operasyonu yapan Candan bey ve değerli ekibine.. aslında ciddi bir sorunum olmamasına rağmen (estetik takıntısı diyelim) sadece penis kalınlaştırma operasyonu yapıldı. Hastane ameliyathanesinde yaklaşık 1.5 yada 2 saat süren bir işlem, belden uyuşturuldum, operasyon sonrası 4 yada 5 saat kadar bir odada dinlendim uyuşukluğun etkisi geçtikten sonra aracımla hastaneden çıkıp evime döndüm.. 2 gün küçük tuvaleti yaparken (sonda yüzünden ) biraz yanma acısı duydum 2.günün sonunda penis sargısını çıkardım.antibiyotik ve ağrıkesicilerle bir hafta kadar dikkatli davranıp ve bol giysilerle dinlendim, 10, 15 günün sonunda ödem nerdeyse tamamen kayboldu..sonuç, gövdesi kafa kısmından ince olan penis normal görüntüye kavuştu. yani daha hacimli hale geldi ve süreç normale döndü.. şuan hiçbir şekil bozukluğu görmüyorum ve peniste herhandi bir hissizlik hissetmiyorum, yani bu operasyonun korkulacak bir yanı yok. yalnızca,tatil yada dinlenme dönemine denk getirmek gerek.. dr, birkaç gün daha cinsel pehriz önerdi..önerileri uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.bu operasyonda emeği geçen ve rahat hissettiren ameliyat ekibine;tabiki öncelikle bu hassas işlemin heykeltraş’ı candan bey’e çok teşekkür ediyorum.saygılar..

k…. i…

Candan bey diger doktorlardan cok farkli dürüst güvenilir bi hekim dir olacakları olmayacakları dürüst bi sekilde anlatiyor ameliyat olalı nerdeyse 3 ay oldu sonuclarindan cok memnun kaldım dürüst ve güvenilir bir hekim arayişdasiniz candan bey de emin ellerdesiniz

S….. A…..

Candan bey diğerlerinden farklı gerçekçi ve herşeyi dürüst bir şekilde söylüyor ameliyat oldum ufak ağrılarım oldu bunlar çok normal... boyut ve kalınlaştırma beklentilerimin üstünde oldu hocama teşekkür ederim..

T…. V….

Candan hocam ile epeydir görüşme halindeydik benim için zor bir karardı ve ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat olalım 3 ay oldu hocama gerçekten çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardı 🙂

Y…… C…..