Penis Kalınlaştırma Fiyatları

Penis Kalınlaştırma Fiyatları

Penis kalınlaştırma ameliyatları toplumda hızla kabul görmeye başlamış ameliyatlardandır. Bu nedenle son dönemlerde penis kalınlaştırma ameliyatlarının sıklığı artmıştır. Bu nedenle Penis kalınlaştırma fiyatları  merak konusu olmuştur.

Penis kalınlaştırma fiyatları kişilere uygulanacak olan operasyonun özelliğine , yapan cerrahın emeğine biçtiği değere ve hangi hastanede yapılacağına göre değişiklik gösterebilir.

Penis Estetiği ve Sağlığı

Penis kalınlığının cinsel fonksiyonlar  üzerinde ve karşı cinsi tatmin etmede önemli bir yeri vardır. Bu nedenle kişilerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda penis kalınlaştırmanın ameliyatları yapılmaktadır.

Bu işlem estetik bir operasyon gibi görünse de sonuçları açısından  değerlendirildiğinde foksiyoneldir. Penis kalınlaştırmak aynı zamanda pensle ilgili bir takım farklı problemler de çözülebilir. Perdeli penis, gömülü penis gibi problemler bunlardan en sık görülenleridir.

Penis Kalınlaştırma Ameliyatları

Penis kalınlaştırma ameliyatları genel anestezi altında yapılmaktadır. Zannedilenin aksine yaptıranlar için zor bir ameliyat değildir, son derece güvenli bir ameliyattır. Ameliyattan sonra hastanede kalmak gerekli değildir.

Ameliyatta herhangi bir kesi yapılmadığı için iz kalmaz. Penis kalınlaştırma yağ enjeksiyonu ile yapılır. Küçük deliklerden liposuctionla yağ alınır, saflaştırılıp süzüldükten sonra penise enjeksiyon yoluyla verilir. Ehil ellerde özenli şekilde yapıldığında son derece güvenli ve iyi sonuçları olan bir ameliyattır. Alınacak dikiş yoktur.

2 gün pansuman yeterli olur. Ameliyat sonrası ağrılı değildir, sadece yağ alınan yerlerde hafif sızlama olur. . Operasyon sonunda peniste gözle görülebilen kalınlaşma sağlanır. Bu operasyona bağlı görülen ödemin genellikle 15 günde  çoğu geçer.

Bu ameliyattan sonra 3 hafta cinsel ilişkiden kaçınmak gerekir. Ameliyattan 1-2 gün sonra işe dönülebilir. Penis kalınlaştırma fiyatları, penis kalınlığı ve diğer penis operasyonları için aklınıza takılan ve merak ettiğiniz sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hasta Yorumları

candan hocama gomulu penis deri gerdirme buyutme ve kalinlastirma islemi yaptirdim hicbir aci hissetmedim cok basarili gecti bir gece hastanede kaldim ve umdugumdan bam baska oldu ve inanamadim candan hocami tavsiye eder butun ekip arkadaslarina ve hocama tsk ederim beni bastan yaratti ozguvenim yasama sevinci geldi hocami hic bir zaman unutmucam

T.A

Candan hoca ile tanışmamız internet vasıtasıyla oldu 1 ay önce penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı oldum kendisi ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim çekinmeden bu ekibe güvenin

İ… G…

Meraba kolay gelsin Ben doc beyden cok tesekür etmek istedim gercekten cok iyi bi is yapti her sey süper cok cok selamlar

D… K…

Yaklaşık 5 ay önce ameliyat oldum Candan beyin hasta yaklaşımı ve bu konudaki tutumu çok başarılıydı keza ameliyatımda çok başarılı geçti hem normal hemde ereksiyon halinde ciddi uzama ve kalınlaşma gerçekleşti ve bu cinsel özgüvenimi ciddi anlamda olumlu etkiledi eğer penis büyütme ameliyatı olmak istiyorsanız Candan hocayı şiddetle tavsiye ediyorum.

C… T…

Pandemi sürecinde çekinerek gittiğim, ancak kibar insanların karşıladığı nezih bir klinikte öngörüşmeden sonra, yapılan operasyondan biraz detay vereceğim ama, öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. 20 gün önce penis kalınlaştırma operasyonu yapan Candan bey ve değerli ekibine.. aslında ciddi bir sorunum olmamasına rağmen (estetik takıntısı diyelim) sadece penis kalınlaştırma operasyonu yapıldı. Hastane ameliyathanesinde yaklaşık 1.5 yada 2 saat süren bir işlem, belden uyuşturuldum, operasyon sonrası 4 yada 5 saat kadar bir odada dinlendim uyuşukluğun etkisi geçtikten sonra aracımla hastaneden çıkıp evime döndüm.. 2 gün küçük tuvaleti yaparken (sonda yüzünden ) biraz yanma acısı duydum 2.günün sonunda penis sargısını çıkardım.antibiyotik ve ağrıkesicilerle bir hafta kadar dikkatli davranıp ve bol giysilerle dinlendim, 10, 15 günün sonunda ödem nerdeyse tamamen kayboldu..sonuç, gövdesi kafa kısmından ince olan penis normal görüntüye kavuştu. yani daha hacimli hale geldi ve süreç normale döndü.. şuan hiçbir şekil bozukluğu görmüyorum ve peniste herhandi bir hissizlik hissetmiyorum, yani bu operasyonun korkulacak bir yanı yok. yalnızca,tatil yada dinlenme dönemine denk getirmek gerek.. dr, birkaç gün daha cinsel pehriz önerdi..önerileri uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.bu operasyonda emeği geçen ve rahat hissettiren ameliyat ekibine;tabiki öncelikle bu hassas işlemin heykeltraş’ı candan bey’e çok teşekkür ediyorum.saygılar..

k…. i…

Candan bey diger doktorlardan cok farkli dürüst güvenilir bi hekim dir olacakları olmayacakları dürüst bi sekilde anlatiyor ameliyat olalı nerdeyse 3 ay oldu sonuclarindan cok memnun kaldım dürüst ve güvenilir bir hekim arayişdasiniz candan bey de emin ellerdesiniz

S….. A…..

Candan bey diğerlerinden farklı gerçekçi ve herşeyi dürüst bir şekilde söylüyor ameliyat oldum ufak ağrılarım oldu bunlar çok normal... boyut ve kalınlaştırma beklentilerimin üstünde oldu hocama teşekkür ederim..

T…. V….

Candan hocam ile epeydir görüşme halindeydik benim için zor bir karardı ve ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat olalım 3 ay oldu hocama gerçekten çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardı 🙂

Y…… C…..