Penis Uzatma Ameliyatı

Penis Uzatma Ameliyatı

Penis Uzatma; Cinsel hayatı etkileyen ve işlev bozukluklarına sebep olan erkeklerde küçük penis, büyütme ameliyatları ile büyütülebilmektedir. Küçük penisin boyutları nedir diye sorduğumuzda cevap toplumdan topluma değişmektedir.

Ancak genellikle normal penis boyutu en az 12-13 cm civarı kabul edilmektedir. Penis uzatma, kişilerin penis boyutunu küçük algıladığı zaman yapılan ameliyatlardandır.

Penis büyütme ameliyatları dünya çapında başarılı ve yaygın olarak yapılmaktadır. Penis boyunun ne kadar uzayacağı kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir.

Bu ameliyatla penis boyu 1-3 cm arasında uzayabilmektedir. Kasık bölgesinde yağlanma olan kişilerde genellikle uzama daha belirgin olur. Şimdi ‘’penis uzatma ameliyatı nasıl yapılır?’’ bir göz atalım.

Penis Uzatma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Tüm erkeklerde penisin dörtte  biri  kasık bölgesinde gömülü bir şekildedir. Yani derinin altında yağ dokusu içinde bulunmaktadır. Kişinin kilolu ve yağlı bir yapıya sahip olması demek penisinin gömülü kısmının artması demektir.

Penis uzatmak, penisi leğen kemiğine bağlayan iki adet bağın gevşetilmesini ve gömülü kısmın dışarı çıkartılmasını sağlayarak penis boyunun uzamasını sağlıyoruz. Penis uzama ameliyatı sonrası sertleşme gücünde herhangi bir problem yaşanmamaktadır.

Penis uzatmak iki yönlü olarak yapılmaktadır. Penisin üst ve alt kısmı şeklinde yapılmakta olup, öncelikle üst kısmında penisi leğen kemiğine bağlayan kasları, kemiğe yakın yerden gevşetiyoruz.

Daha sonra penis altında torba derisini penisin yapıştırılan bölgeyi eğer ihtiyaç varsa   derinleştirilir. Böylelikle penis boyu hem alttan hem de üstten uzatılmış oluyor.

Penis Uzatma Ameliyatı Sonrası Neler Yapılmalıdır?

Penis uzatmadan önce hastayı çok iyi bilgilendiriyoruz. Penis uzatmanın sonrası kısa sürede işe dönülebilir. Kasık bölgesinde 4-5 cm lik kibar bir iz kalır.

Penis uzatmanın sonrası yaklaşık bir ay cinsel ilişkiye girilmemesi gerekir. Penis büyütme ameliyatı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hasta Yorumları

candan hocama gomulu penis deri gerdirme buyutme ve kalinlastirma islemi yaptirdim hicbir aci hissetmedim cok basarili gecti bir gece hastanede kaldim ve umdugumdan bam baska oldu ve inanamadim candan hocami tavsiye eder butun ekip arkadaslarina ve hocama tsk ederim beni bastan yaratti ozguvenim yasama sevinci geldi hocami hic bir zaman unutmucam

T.A

Candan hoca ile tanışmamız internet vasıtasıyla oldu 1 ay önce penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı oldum kendisi ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim çekinmeden bu ekibe güvenin

İ… G…

Meraba kolay gelsin Ben doc beyden cok tesekür etmek istedim gercekten cok iyi bi is yapti her sey süper cok cok selamlar

D… K…

Yaklaşık 5 ay önce ameliyat oldum Candan beyin hasta yaklaşımı ve bu konudaki tutumu çok başarılıydı keza ameliyatımda çok başarılı geçti hem normal hemde ereksiyon halinde ciddi uzama ve kalınlaşma gerçekleşti ve bu cinsel özgüvenimi ciddi anlamda olumlu etkiledi eğer penis büyütme ameliyatı olmak istiyorsanız Candan hocayı şiddetle tavsiye ediyorum.

C… T…

Pandemi sürecinde çekinerek gittiğim, ancak kibar insanların karşıladığı nezih bir klinikte öngörüşmeden sonra, yapılan operasyondan biraz detay vereceğim ama, öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. 20 gün önce penis kalınlaştırma operasyonu yapan Candan bey ve değerli ekibine.. aslında ciddi bir sorunum olmamasına rağmen (estetik takıntısı diyelim) sadece penis kalınlaştırma operasyonu yapıldı. Hastane ameliyathanesinde yaklaşık 1.5 yada 2 saat süren bir işlem, belden uyuşturuldum, operasyon sonrası 4 yada 5 saat kadar bir odada dinlendim uyuşukluğun etkisi geçtikten sonra aracımla hastaneden çıkıp evime döndüm.. 2 gün küçük tuvaleti yaparken (sonda yüzünden ) biraz yanma acısı duydum 2.günün sonunda penis sargısını çıkardım.antibiyotik ve ağrıkesicilerle bir hafta kadar dikkatli davranıp ve bol giysilerle dinlendim, 10, 15 günün sonunda ödem nerdeyse tamamen kayboldu..sonuç, gövdesi kafa kısmından ince olan penis normal görüntüye kavuştu. yani daha hacimli hale geldi ve süreç normale döndü.. şuan hiçbir şekil bozukluğu görmüyorum ve peniste herhandi bir hissizlik hissetmiyorum, yani bu operasyonun korkulacak bir yanı yok. yalnızca,tatil yada dinlenme dönemine denk getirmek gerek.. dr, birkaç gün daha cinsel pehriz önerdi..önerileri uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.bu operasyonda emeği geçen ve rahat hissettiren ameliyat ekibine;tabiki öncelikle bu hassas işlemin heykeltraş’ı candan bey’e çok teşekkür ediyorum.saygılar..

k…. i…

Candan bey diger doktorlardan cok farkli dürüst güvenilir bi hekim dir olacakları olmayacakları dürüst bi sekilde anlatiyor ameliyat olalı nerdeyse 3 ay oldu sonuclarindan cok memnun kaldım dürüst ve güvenilir bir hekim arayişdasiniz candan bey de emin ellerdesiniz

S….. A…..

Candan bey diğerlerinden farklı gerçekçi ve herşeyi dürüst bir şekilde söylüyor ameliyat oldum ufak ağrılarım oldu bunlar çok normal... boyut ve kalınlaştırma beklentilerimin üstünde oldu hocama teşekkür ederim..

T…. V….

Candan hocam ile epeydir görüşme halindeydik benim için zor bir karardı ve ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat olalım 3 ay oldu hocama gerçekten çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardı 🙂

Y…… C…..