Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları 2022

Penis Büyütme Ameliyatı Fiyatları 2022

Penis büyütme ve kalınlaştırma  ameliyatları 2001 yılında çok popüler hale gelmiştir. Bu nedenle penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı  fiyatları  internette çok sık aratılmaktadır.

Elbette ki penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı fiyatları yapan doktorun tecrübesi,  ameliyatın yapıldığı ülke ve ameliyatın yapılacağı hastaneye göre değişmektedir. Özellikle yurt dışında ameliyat ücretleri ülkemize göre çok daha pahalıdır.

Penis ölçülerinden şikayetçi olan erkekler arzu ettikleri penis uzunluğuna ve kalınlığına sahip olmak için çeşitli yöntemler denemektedir. İnternette yaygın olarak bulunan kremler, bitkisel  ilaçlar  vb.. penis büyütme yöntemleri herhangi bir etkili sonuç veya kalıcılık sağlamamaktadır.

Sadece penis büyütme ameliyatları ile kalıcı bir sonuç sağlanır. Bu yüzden penis boyutlarını büyütmek isteyen kişilerin ameliyat dışı yöntemler yerine penis büyütme ameliyatını tercih etmeleri gerekmektedir.

Penis büyütme ameliyatı estetik cerrahinin gelişmesiyle beraber her geçen yıl daha fazla kişi tarafından talep görmektedir artık toplumda kabul görmüştür.

Günümüzde ameliyatlardan daha iyi sonuç alınması ve bunun sonucunda psikolojik açıdan hastaların daha mutlu olması nedeniyle genital bölge estetik ameliyatlarına talebi arttırmıştır.

Geçtiğimiz sene olduğu gibi 2022 yılında da pek çok hastanın penis büyütme ameliyatına başvuracağı ön görülmektedir. Bu nedenle penis büyütme fiyatları 2022 önem arz etmektedir.

İdeal Penis Ölçüleri Nedir?

Dünya genelinde kabul görmüş olan belirli bir penis ölçüsünden bahsetmek mümkün değildir. Çünkü penis boyu ve uzunluğu etnik kökene ve genetik faktörlere göre değişiklik göstermektedir. Penis boyutları için standart bir ölçüden bahsetmek zordur. Bölgeden bölgeye değişmekle birlikte ortalama olarak 12-15 cm arası normal olarak kabul edilebilir.

Ancak penis büyütme ameliyatına karar verirken, bu ölçülerden daha çok kişilerin beklenti ve istekleri dikkate alınmalıdır. Yani her insan için ideal kavramı farklı olduğundan dolayı her erkek kendi arzu ettiği penis ölçülerine sahip olmak istemektedir. Bu nedenle penis büyütme ameliyat kararı son derece kişiseldir.

Penis Büyütme Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Penis büyütme ameliyatı penis kalınlaştırma ve penis uzatma olarak iki farklı uygulamayaı kapsamaktadır. Penis ölçülerinden memnun olmayan hastaların kalınlık veya uzunlukla ilgili olarak beklentileri belirlenmekte ve buna uygun ameliyat planı hazırlanmaktadır.

Penis uzatma kısmında penisin   asıcı bağlarında serbestleştirilme yapılmaktadır ve bu sayede penisin kasık içindeki gömülü kısmı dışarı doğru çıkarılmış olur. Ayrıca penis uzatma ameliyatında uygulanan bir diğer yöntem ise  perdeli penislerde, penis ile skrotum arasındaki mesafenin arttırılması için yapılan cerrahi müdahaledir.

Bu ikinci müdahale daha çok illüzyon sağlamak için yapılır. Penis büyütme ameliyatı kapsamında yapılan diğer uygulama ise penis kalınlaştırma işlemidir. Penis kalınlaştırma için penis gövdesine hastanın vücudunun belirli bölgelerinden alınan yağ  saflaştırıldıktan sonra enjekte edilmektedir. Enjeksiyon işlemi sonrasında penis kalınlaşması göz görülür ölçüde artmaktadır.

Penis Büyütme Ameliyatı Sonrası

Penis büyütme ameliyatı cerrahi bir işlem olacağı için genel veya spinal anestezi altında yapılmaktadır. Anestezi alan hastanın penis büyütme ameliyatı sonrası bir süre hastanede takip edildikten sonra taburcu edilebilir. Ameliyat steril bir ortamda gerçekleşmektedir ve ameliyat sonrası hastanın takibi yapılmaktadır.

Yapılacak olan yöntem ve uygulamalara göre ameliyat süresi değişiklik göstermektedir ancak penis büyütme ameliyatı ortalama 2 ile 2.5 saat arası sürmektedir. Ameliyattan sonra hastanın en az 3 hafta kadar cinsel perhiz yapması gerekmektedir .

Penis büyütme ameliyatı cinsel ilişki açısından herhangi bir soruna yol açmaz. Yani özetle penis büyütme cinsel fonksiyonları etkilemez. Ancak hasta psikolojik açıdan kendini iyi hissedeceği için cinsel hayatının olumlu yönde etkiler.

Penis Büyütme Ameliyatının Yan Etkileri

Penis kalınlaştırma veya penis uzatma cerrahi işlemleri geçiren hasta iyileşme sürecini tamamladıktan sonra herhangi bir yan etkiyle karşılaşmamaktadır.

Ancak her cerrahi operasyonda olduğu gibi penis büyütme ameliyatının da birtakım riskleri bulunmaktadır. Ameliyat esnasında veya ameliyat sonrasında kanama, enfeksiyon oluşumu ve dikişlerin açılması gibi her ameliyatta görülebilen komplikasyonlar nadir olarak görülmektedir.

Büyütme Ameliyatı Fiyat Belirleme 2022

Penis büyütme ameliyatında penis boyu uzatma, penis kalınlaştırma veya her iki işlem aynı anda uygulanmaktadır. Bazı hastaların perdeli, penis ya da gömülü penis gibi farklı anatomik problemleri olabilir. Bazı hastalarda kasıkta çok fazla yağ dokusunun olması bu bölgeye  kapsamlı liposuction yapılmasını gerektirebilir.

Kasık bölgesinde çok fazla sarkması olan hastalarda kasık germe ile birlikte penis büyütme yapmak gerekebilir. Bu nedenlerle  hastaların ihtiyacına göre  farklı teknikler uygulanması gereksinimi nedeniyle ile  penis büyütme ameliyatı için net bir fiyat bilgisi bulunmamaktadır.

Uygulanacak olan işlem ve kullanılacak teknikler fiyat belirlenmesinde etkili olmaktadır. Ayrıca doktor deneyimi ve hastane tercihi de penis büyütme ameliyatı fiyatlarını belirlemektedir. Penis büyütme fiyatları 2022 için çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hasta Yorumları

candan hocama gomulu penis deri gerdirme buyutme ve kalinlastirma islemi yaptirdim hicbir aci hissetmedim cok basarili gecti bir gece hastanede kaldim ve umdugumdan bam baska oldu ve inanamadim candan hocami tavsiye eder butun ekip arkadaslarina ve hocama tsk ederim beni bastan yaratti ozguvenim yasama sevinci geldi hocami hic bir zaman unutmucam

T.A

Candan hoca ile tanışmamız internet vasıtasıyla oldu 1 ay önce penis büyütme ve kalınlaştırma ameliyatı oldum kendisi ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim yaptırmak isteyen arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim çekinmeden bu ekibe güvenin

İ… G…

Meraba kolay gelsin Ben doc beyden cok tesekür etmek istedim gercekten cok iyi bi is yapti her sey süper cok cok selamlar

D… K…

Yaklaşık 5 ay önce ameliyat oldum Candan beyin hasta yaklaşımı ve bu konudaki tutumu çok başarılıydı keza ameliyatımda çok başarılı geçti hem normal hemde ereksiyon halinde ciddi uzama ve kalınlaşma gerçekleşti ve bu cinsel özgüvenimi ciddi anlamda olumlu etkiledi eğer penis büyütme ameliyatı olmak istiyorsanız Candan hocayı şiddetle tavsiye ediyorum.

C… T…

Pandemi sürecinde çekinerek gittiğim, ancak kibar insanların karşıladığı nezih bir klinikte öngörüşmeden sonra, yapılan operasyondan biraz detay vereceğim ama, öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum. 20 gün önce penis kalınlaştırma operasyonu yapan Candan bey ve değerli ekibine.. aslında ciddi bir sorunum olmamasına rağmen (estetik takıntısı diyelim) sadece penis kalınlaştırma operasyonu yapıldı. Hastane ameliyathanesinde yaklaşık 1.5 yada 2 saat süren bir işlem, belden uyuşturuldum, operasyon sonrası 4 yada 5 saat kadar bir odada dinlendim uyuşukluğun etkisi geçtikten sonra aracımla hastaneden çıkıp evime döndüm.. 2 gün küçük tuvaleti yaparken (sonda yüzünden ) biraz yanma acısı duydum 2.günün sonunda penis sargısını çıkardım.antibiyotik ve ağrıkesicilerle bir hafta kadar dikkatli davranıp ve bol giysilerle dinlendim, 10, 15 günün sonunda ödem nerdeyse tamamen kayboldu..sonuç, gövdesi kafa kısmından ince olan penis normal görüntüye kavuştu. yani daha hacimli hale geldi ve süreç normale döndü.. şuan hiçbir şekil bozukluğu görmüyorum ve peniste herhandi bir hissizlik hissetmiyorum, yani bu operasyonun korkulacak bir yanı yok. yalnızca,tatil yada dinlenme dönemine denk getirmek gerek.. dr, birkaç gün daha cinsel pehriz önerdi..önerileri uyguluyorum ve sonuçtan memnunum.bu operasyonda emeği geçen ve rahat hissettiren ameliyat ekibine;tabiki öncelikle bu hassas işlemin heykeltraş’ı candan bey’e çok teşekkür ediyorum.saygılar..

k…. i…

Candan bey diger doktorlardan cok farkli dürüst güvenilir bi hekim dir olacakları olmayacakları dürüst bi sekilde anlatiyor ameliyat olalı nerdeyse 3 ay oldu sonuclarindan cok memnun kaldım dürüst ve güvenilir bir hekim arayişdasiniz candan bey de emin ellerdesiniz

S….. A…..

Candan bey diğerlerinden farklı gerçekçi ve herşeyi dürüst bir şekilde söylüyor ameliyat oldum ufak ağrılarım oldu bunlar çok normal... boyut ve kalınlaştırma beklentilerimin üstünde oldu hocama teşekkür ederim..

T…. V….

Candan hocam ile epeydir görüşme halindeydik benim için zor bir karardı ve ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat olalım 3 ay oldu hocama gerçekten çok teşekkür ederim beni büyük dertten kurtardı 🙂

Y…… C…..